Arhiiv
Logi sisse

Duettide konkurss4.-6. klass:

I koht – Kristin Põder / Ian Lauk (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti) duetiga „Unistused“, muusika filmist Rapuntsel, sõnad S. Toompere

II koht – Mikk Kaasik / Kaspar Kiisk (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)

III koht – Karoliine Pärlin / Pauline Vähi (Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)

IV-VII koht:
Kerstin Tang / Jutta Loviisa Juht (SÜG/Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)
Mia Matilda Tammekun / Greta-Liisa Aro (Laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)
Kaja Rusi / Katrina Merily Reimand (Viljandi Muusikakool, juhendajad Ele Millistfer ja Maarika Reimand)
Karl-Mathias Saarse / Kärt Rannik (Türi Põhikool, juhendaja Ulvi Tamm)

7.-9. klass:


I-II koht:
Kadi Kaldmäe / Hedvig Hanna Raud (Räpina Muusikakol, juhendaja Margot Suur) duetiga „Unelaul“ – Gunnar Kiik/Henno Käo, arr.

Margot Suur 
Kadi Kaldmäe / Kristina Bianca Rantala (Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur) duetiga „On õhtu käes“ – Arne Oit/Heldur Karmo, arr. Margot Suur

III koht Alice Berens /  Reet Koppel (Kuressaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)

IV koht: Deivi Tobreluts / Karmen Vilberg (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
V-VI koht: Johanna Eendra / Helemai Mängel (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)
Eneli Maranik / Triinu Hommik (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)

10.-12. klass: 

I koht – Kärt Männa / Sandra Kahu (Saaremaa Ühisgümnaasium/Kuerssaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu) duetiga “Precious” (autor Esperanza Spalding)

II koht – Kristi Raias / Liis Tintso (Põlva Muusikakool, juhendaja Margot Suur)

III koht – Eva-Lotta Kivi /  Eleryn Tiit (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)

IV koht – Grete Reinsoo / Kristin Kurvits (KG Huvikool Inspira, juhendajad Laine Lehto ja Tiit Paulus)
V koht Eleryn Tiit / Mariann Õmblus (Viljandi Muusikakool/Tarvastu Gümnaasium, juhendaja Hedi-Kai Pai)

GRAND PRIX-  Gertu Pabbo / Brigita Sillaots, (Tõrva laulustuudio, juhendaja Novella Hanson)  lauluga „Sõida üle silla“ (autorid Novella Hanson/Peep Ilmet)
PARIM JUHENDAJA – Margot Suur (Räpina ja Põlva Muusikakool)

ERIPREEMIAD:

Muusikasündmuse preemia: Mariann Õmblus ja Eleryn Tiit (Viljandi MK/Tarvastu G, juhendaja Hedi-Kai Pai)
Domotex Delux OÜ preemiad: Johanna Eendra ja Helemai Mängel (laulustuudio Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti)
Mia Matilda Tammekun ja Grete Liisa Aro (laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)
Deivi Tobreluts ja Karmen Vilberg (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)

Kohvik Fellin preemia: Grete Reinsoo ja Kristin Kurvits (KG Huvikool Inspira, juhendajad Laine Lehto/Tiit Paulus)
Kohvik Viljandi preemia: Eleryn Tiit jaEva-Lotta Kivi (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
Anu Röömeli preemia: Karl Mattias Saarse ja Kärt Rannik (Türi PK, juhendaja Ulvi Tamm)
TÜ VKA preemia „Koolijazz 2014“: Eleryn Tiit (Viljandi Muusikakool)
SA Britannia preemia: Grand Prixi juhendaja Novella Hanson
Kitarrifestivali preemia: Tanel Aeg ja Kairo Kiider (Kuressaare Gümnaasium / Kuresaare Vanalinna Kool , juhendaja Laine Lehto)

Allikas: Viljandi Muusikakool

Print Friendly, PDF & Email