admin

Esmaspäev – tavaline
Teisipäev – kella 4-st rühmade kaupa kõik stseenid
Kolmapäeval kella viiest nukkude tantsutundi ei ole – kell 16 30 Vanemuise väikeses majas kurbusemaa, kadedad , onlased , peategelased,- lavaproov
Teema paigutused ja asukohad.
Neljapäeval kell 14.15 2a sõidab pesast Nõkku kontserdile.kell 17 onlased ja kurbusemaa laulupartiid kella 18-ni
Reedel tants kell 16 2a kell17 nukud ja 3a kell18 onlased
Pühapäeval kell 9 vanemuise väikeses majas proov kella 12-ni kell14 ja 18 etendus.
Pool tundi enne etendust on kõik lavaleminekuriides ja rivis, kostüümid seljas ja kammitud, mikrofonid ka küljes.

Harjuta Kummikeksu laulu!

[audio:kummikeks.mp3]

Armas 3a rühm!

[audio:Anni_naerata_aare_fono.mp3]

Laulusõnad saad alla laadida siit!

Jõudu harjutamiseks!

Laps.jpg

Kui soovid teada laste esinemisjärjekorda, siis vaata SIIA

20110522_02255

Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi 2013

Duettide konkurss4.-6. klass:

I koht – Kristin Põder / Ian Lauk (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti) duetiga „Unistused“, muusika filmist Rapuntsel, sõnad S. Toompere

II koht – Mikk Kaasik / Kaspar Kiisk (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)

III koht – Karoliine Pärlin / Pauline Vähi (Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)

IV-VII koht:
Kerstin Tang / Jutta Loviisa Juht (SÜG/Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)
Mia Matilda Tammekun / Greta-Liisa Aro (Laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)
Kaja Rusi / Katrina Merily Reimand (Viljandi Muusikakool, juhendajad Ele Millistfer ja Maarika Reimand)
Karl-Mathias Saarse / Kärt Rannik (Türi Põhikool, juhendaja Ulvi Tamm)

7.-9. klass:


I-II koht:
Kadi Kaldmäe / Hedvig Hanna Raud (Räpina Muusikakol, juhendaja Margot Suur) duetiga „Unelaul“ – Gunnar Kiik/Henno Käo, arr.

Margot Suur 
Kadi Kaldmäe / Kristina Bianca Rantala (Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur) duetiga „On õhtu käes“ – Arne Oit/Heldur Karmo, arr. Margot Suur

III koht Alice Berens /  Reet Koppel (Kuressaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)

IV koht: Deivi Tobreluts / Karmen Vilberg (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
V-VI koht: Johanna Eendra / Helemai Mängel (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)
Eneli Maranik / Triinu Hommik (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)

10.-12. klass: 

I koht – Kärt Männa / Sandra Kahu (Saaremaa Ühisgümnaasium/Kuerssaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu) duetiga “Precious” (autor Esperanza Spalding)

II koht – Kristi Raias / Liis Tintso (Põlva Muusikakool, juhendaja Margot Suur)

III koht – Eva-Lotta Kivi /  Eleryn Tiit (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)

IV koht – Grete Reinsoo / Kristin Kurvits (KG Huvikool Inspira, juhendajad Laine Lehto ja Tiit Paulus)
V koht Eleryn Tiit / Mariann Õmblus (Viljandi Muusikakool/Tarvastu Gümnaasium, juhendaja Hedi-Kai Pai)

GRAND PRIX-  Gertu Pabbo / Brigita Sillaots, (Tõrva laulustuudio, juhendaja Novella Hanson)  lauluga „Sõida üle silla“ (autorid Novella Hanson/Peep Ilmet)
PARIM JUHENDAJA – Margot Suur (Räpina ja Põlva Muusikakool)

ERIPREEMIAD:

Muusikasündmuse preemia: Mariann Õmblus ja Eleryn Tiit (Viljandi MK/Tarvastu G, juhendaja Hedi-Kai Pai)
Domotex Delux OÜ preemiad: Johanna Eendra ja Helemai Mängel (laulustuudio Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti)
Mia Matilda Tammekun ja Grete Liisa Aro (laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)
Deivi Tobreluts ja Karmen Vilberg (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)

Kohvik Fellin preemia: Grete Reinsoo ja Kristin Kurvits (KG Huvikool Inspira, juhendajad Laine Lehto/Tiit Paulus)
Kohvik Viljandi preemia: Eleryn Tiit jaEva-Lotta Kivi (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
Anu Röömeli preemia: Karl Mattias Saarse ja Kärt Rannik (Türi PK, juhendaja Ulvi Tamm)
TÜ VKA preemia „Koolijazz 2014“: Eleryn Tiit (Viljandi Muusikakool)
SA Britannia preemia: Grand Prixi juhendaja Novella Hanson
Kitarrifestivali preemia: Tanel Aeg ja Kairo Kiider (Kuressaare Gümnaasium / Kuresaare Vanalinna Kool , juhendaja Laine Lehto)

Allikas: Viljandi Muusikakool

Laulustuudio Fa-diees palub kõikidel lastel või lapsevanematel leida mõni minut aega, et täita ära lapse ja -vanemate kohta küsimustik. Sellega korrastame ära vajaliku info laste kohta ja see annab võimaluse laulustuudiol lapsega või -vanemaga vajadusel kontakteeruda (esinemised, reisid, kontserdid jne…)

Küsimustele vastamise ankeet avaneb siit!

Kõikide rühmade õppematerjalid asuvad vastava rühma õppematerjalide lehel.

Õppematerjalide lehed on kaitstud parooliga, kuna seal olev materjal on osaliselt autorikaitse objektiks ja pole mõeldud igaühele jagamiseks.

Materjalideni jõudmiseks valige “Rühmade” rippmenüüst alustuseks oma rühm.
Avanenud lehe allosas tekst.

Vajutage hiirega lausele: “Õppematerjale saab alla laadida siit” ja uuel avaneval lehel saate peale oma rühma parooli sisestamist oma õppematerjalide lehele.

Kodulehe all, vasakus nurgas olev sisselogimise aken, on vajalik ainult kodulehe toimetajate sisselogimiseks!

winny

 

suminas

Konna laul – Kaspar, Ian, Mikk