Need, kes registreerisid peale 15.aprilli ja/või õpetajad, kel sai registreeritud rohkem kui 2 last, palun andke teada, kes neist tulevad ja kes mitte!

Samuti andke teada kui nimekirjadest on keegi välja jäänud, kes peaks olema registreeritud ja teistest muudatustest (kui keegi ei osale või soovite vahetada laulu jne)!

Autasustamine toimub peale iga vanuserühma laulude ärakuulamist!

Lavaproovi võimalus enne vanuserühmade algust!

Orienteeruv ajakava:

10.00 3-4 aastaste võistlus + autastustamine

11.15 5-6 aastaste võistlus + autasustamine

12.30 7-8 aastaste võistlus + autasustamine

15.00 9-10 aastaste võistlus + autasustamine

 

Autasustamine toimub peale iga vanuserühma laulude ärakuulamist!

Lavaproovi võimalus enne vanuserühmade algust!

 

NB! Korraldaja jätab endale õiguse ajakavas võistluspäeval väikesi muudatusi teha, seega palume kohal olla orienteeruvast alguse kellaajast veidi varem!

 

3-4 aastased
Anni Aavik
Elisabeth Jõras
Emma-Mia Tammeveski
Mia Virkhausen
Gristella Mõttus
Lenna Kiisk
Hariette – Liis Kuus
Katariina Käärmann
Klara Mägi
Eliise Vunder
Liisa Jaagusoo
Liisa Liiva
Loviise Mäesalu
Marta-Liisa Aave
Natali Frei
Roberta Anette Annuk
Ruudi Paadik
Sandra Paabo
Tristan Lumi

 

5-6 aastased
Annabeth Sirk
Eha Merin Nõmm
Anni Vunder
Elenora Kaju
Gerda Joanna Nurmoja
Helena Luikmäe
Jandra Jagomägi
Karel Kurvits
Eliisa Suburg
Marleen Tamm
Mikk Saarela
Mirt Annus
Nora Lehtme
Raul Liiva
Rosann Massur
Susanna Songisepp
Maria Lokk
Mirtel Kollo

 

7-8 aastased
Aigi-Lii Oja
Annabeth Sirk
Astrid Tätte
Elizabeth Krause
Emily Mäesepp
Evor Kägu
Gloria Raudjärv
Heiko Vatman
Herbert Rekor
Karina Pihor
Karola Nebokat
Karoliina Kalda
Kiiri Katrin Vingisaar
Krislin Sallo
Kristiin Pärnamäe
Laura-Maria Hunt
Lenna Lotta Urmann
Loore All
Mairo Libba
Margaret Astover
Mia – Ly Teos
Mia Turovski
Mirelle Jentson
Norelle Pitman
Rael Vetevool
Rahel Mäe
Rebecca Maria Rändvee
Stella Ristioja
Säde Vaher
Tanel Kütaru
Merlyn Mosin
Annabret Albert

 

9-10 aastased
Eleonor Laas
Emili Külaots
Emma Sepp
Grete Konsap
Hella Hildegard Niitra
Hugo Mattias Kristjohann
Hugo Seer
Anette Nurja
Joonas Kärgenberg
Karolina Ilves
Kirke Katrin Vingisaar
Kärri Ristna
Liina-Lisandra Vatman
Liis Hansar
Liset Antsmaa
Margaret Braun
Maria Bianca Kiiler
Keissy Päevalill
Marie Kiivit
Maris Sabre
Marta-Miina Noormägi
Eliise Jõras
Rute Trochynskyi
Silver Erm
Sofija Selivanova
Stella Seim
Sten – Marten Helerand
Mai Vase
Petra Räbin