Kõik kes on veidike tõbised- magage ennast kodus terveks , et reedel saaks ikka Tallinna sõita. Kui keegi püsti ei püsi , helistage hommikul , muidu ootame bussiga.

Neljapäeval 4a paneb oma esinemisriided ilusti kottidesse valmis.   Et hommikul bussi viia- Kingad, ja kõik muu ka üle vaadata.

Väiksemad ka- Tehke esinemisriiete kott koos nimega- Prinsessidel kindlasti kinnised lukuga ülesriputamise kotid, kus on ka sukakad ja kingad ja kroonid ja muu pudipadi sees- Nimi peale .  Salmes on teised etendused ka –  Kui miski kuskile ununeb , on võimalik otsida. Fa-diees võik ka sildil olla . Kõik vaatavad ise oma lapse riided üle, et oleks kaasas keidid ja kassid ja juuste sättimise vahendid, klambrid ja juuksekummid.  Hommikul bussi tulles rullid peas- Võtame lahtu alles tallinnas.  kelle on võimlemissussi-  võtke kaasa , meil on üsna pikk aeg salmes oleksuks- Äkki kingaga väsib jalg ära.

Bussis näksimiseks – ka süüa- ja joogipudel igaühel endal-  Gripihooaeg!

Buss ja osalustasu on kokku 20.  Soe söök Lidakivis 2.50.- tellitud,  maktud.  Bussis näkitsemiseks võtke ise kaasa.  Salmesse vaatan ka miskit  söögipausiks.

BUSS 15.- INIMENE  JA OSALUS 5.-

VÄJUMINE  6 30 PESAST –  KATSUGE TÄPSED OLLA – TEE ON LIBE JA EI TAHA KIIRUSTADA!

 

 

13 veebruaril on Muusikaõpetajate koolitus- LAPSED KOHALE KELL 12.00 PESSA.

PLAADIESTLUSKONTSERT LÜKKUB EDASI.- ILMSELT 27 VEEBR.