Postitatud

LASTEMUUSIKAL “MUUSIKAMAA MUINASLUGU”

Igaüks võib leida oma muusikamaa, kui vaid oskad kuulata ja unistada. Oma unistused on ka Tõrul, kes tahab saada muusikalistaariks ja tema kaaslasel Oksal, kes oma kuju poolest sobib taktikepiks. Muusikamaal pole aga alati asjad nii nagu sealne rahvas harjunud on. Kuigi seal valitseb Härra Harmoonia ja teda toetav Madam Meloodia, tekitab kutsumata külaline suure segaduse. Midagi juhtub ka ilusa muusikaga. Seda saate teada siis, kui tulete etendust vaatama. Selgub ka see, kas Tõru jõuab Muusikamaale.

Etenduses on laulu, tantsu, kummalisi tegelasi ning põnevust. Laval on putukad ja vihmalapsed, kelle tee suure muusikani on alles alguses. Muusikamaal kohtate ka tegelasi, keda tavaliselt võib näha muusikaõpikus ja kontserdilaval.

 Muusikali toovad  teieni  Laulustuudio Fa-diees  suured ja väikesed laulu ja tantsulapsed. Autorid Sirje Toompere, Ingrid Otti, Kristin Põder ja Heli Ruus.

Etendused  toimuvad 7.  detsembril  kell 18.00 ja 8. detsembril kell 10.00,13.00 ja 18.00 ERM-i Hurda saalis. Piletite maksumus on 10-20 eurot ning neid on võimalik hankida keskkonnas Fienta ja laulustuudiost Fa-diees. Võimalik on tasuda ka arve alusel. Lastekollektiivi saatjale/saatjatele on pilet tasuta (täpsem informatsioon Fientas).

Fienta: https://fienta.com/s/lastemuusikal-muusikamaa-muinaslugu

Teatrielamust!