Postitatud

Karussellile sõidust

Tere, Laulukarussellile sõitjad! 

Esmaspäeval, 9-ndal veebruaril sõidame taas kord Tallinnasse karussellitama!

Võistlustulle astuvad Kaspar ja Maarja-Liis koos saatjaskonnaga.
Pidasime täna stuudios bussitellimise plaane ja info järgmine:  tellime 50-kohalise bussi. Buss väljub 9. veebruaril kell 10.00 stuudio eest. Tallinnas kohal peame olema kell 13.00, siis algavad peaproovid. Kontsert-salvestus algab kell 18.00. Tagasijõudmise aega ei oska ennustada, aga tõenäoliselt saame tulema 20.30 paiku. Bussi eest peaks igaüks maksma esialgsete arvutuste kohaselt 8 eurot. Kui buss mingil põhjusel päris täis ei tule, läheb natuke kallimaks. Sularaha palun võtta esmaspäeval bussi kaasa! Maksamegi sulas .

 

Tahaksin nimekirja reedeks, 6. veebruariks kokku saada. Seega andke palun võimalikult kiiresti ühinemissoovist teada! Võite kirjutada e-mailile evelynsaul@hotmail.com või helistada telefonil 55 14 177.

 

Maarja-Liisi meeskond (või siis pigem naiskond J) on järgmine:

  1. Jänesed – Reneli, Lee, Aleksandra, Iiris, Annabrit
  2. Lepatriinud – Emily, Anette, Eva-Maria
  3. Rohutirtsud – Eliise, Stella, Mariann

Ingrid ja Triin valivad käesoleva nädala jooksul välja veel 2 lepatriinut ja 1 rohutirtsu!

 

 

Kostüümidest ka natuke (enamusel juba käes!).

Jänestele peakatte, seeliku ja pluusi juurde jalga valged kingad ja valged (mitte päris õhukesed!) sukkpüksid. Jäneste seelikud valmivad kolmapäeval. Jäneste pluuside raha (3.99) tuleks kanda Kaire Nurja a/a-le nr EE181010010546134012 või maksta Kairele sulas. Pluusid jäävad endale!

 

Lepatriinudele peakatte ja tiibade juurde jalga mustad retuusid, mustad kingad, selga punased T-särgid. Punaseid T-särke veel otsitakse. Info lähipäevil!

 

Rohutirtsudele tundlate, kleitide, tiibade ja retuuside juurde jalga heledad kingad. Vaadake kindlasti tundlad üle. Võiksid ikka peas ka püsida. Kui ei püsi, nuputage miskit välja J.

 

Kaspari team riietus – mustad seelikud . punased( roosad) pluusid – 2 on veel puudu   ihuvärvi sukad, tumedad kingad roosa sall.

 

Praeguse seisuga me kaasatulekut ei piira, sest kes tantsima ei mahu , see on publikus – või paigutame kuskile kuhu mahub. Praegu täpselt ei tea ka , kuidas see stuudio on .ehitatud .

¤4 a kohta kehtib ka see regamise jutt. 4a Raha tahaks pühapäeval- sest muidu on jälle mõni bussiraha puudu.( Kohtla-järve- Daugavpils.)

 

Proovidest ka – Reedel ütleme , kas laupäeval on proov. PÜHAPÄEVAL ON KINDLASTI . 2a proov kell 20 ja 4a kell 14. 4 a- pärast seda bändiga Joala kontserdi proov – alates 16.30-st Reedel täpsustame. Vabandusi vastu ei võeta .