Arhiiv

Logi sisse

Laulustuudio Fa-diees laululaste AUTAHVEL

 
2018 aasta

 
Solistica 2018

1. koht – Mikk Kaasik + parima noormehe eripreemia.

4. koht – Reneli Husu + veenva esitluse eripreemia.

Võistlusele pääsesid veel: Kristin Põder, Maria Tihhanovski, Stela Seim ja Anette Nurja.

Laulustuudio Fa-diees oli esindatud kõige suurema koosseisuga kogu võistlusel 🙂

Loe kokkuvõtet võistustest koos Reneli ja Miku kommentaaridega SIIT.
 

4-Th International Contest-Festival Of Show Program 2018
12.-14. jaanuar 2018

2. koht – Ans “Säde” (2A rühm)

2. koht – Heiko Vatman, Merlyn Mosin ja Annabelle Ats (2A rühm)

3. koht – Saara Podekrat, Grete Konsap (2A rühm)

2. koht – Marian Pärn (3A rühm)

3. koht – Hanna-Brit Rumm, Liina-Lisandra Vatman (4A rühm)

 
2017 aasta
 

Viru lauluke 2017

2. koht – Erik Mäesepp (Vanusegrupis 7-8)

2. koht – Marian Pärn (Vanusegrupis 9-11)

3. koht – Eliise Jõras (Vanusegrupis 9-11)

3. koht – Kaspar Kiisk (Vanusegrupis 12-14)

Eripreemia mitmekülgse laulu ja instrumendi juhendamise valdamise eest – Mikk Kaasik

Edukalt esinesid ka meie tublid 3a ja 4a vokaalansamblid. Kõik said premeeritud
 

Jõulutäht 2017
2.detsember 2017, Ülenurmes

3. koht Stella Seim
 

Debbut Premium 2017
26. november 2017, Riias

1. koht – Stella Seim, Emily Mäesepp, Maarja-Liis Nurja ja Anette Nurja ansamblina + Eripraamia parima seade ja liikumise eest

1. koht Maria Tihhanovski (11-13a)

2. koht – Mikk Kaasik (14-17a)

2. koht – Emily Mäesepp, Anette Nurja (8-10a)

3. koht – Maarja-Liis Nurja

3. koht – Stella Seim
 

2. Rahvusvaheline Laste- ja Noorte Festival Vilniuses 2017
18. november, Vilnius

2. koht – Birgit Kovaltšuk (kuni 7a)

Eripreemia originaalsuse eest – Merlyn Mosin (8-11a) 

Eripreemia laulu eest “Muusika me sees ja ümber” – ans “Säde” (2A rühm)

 
Looduslaul 2017 
12. november, Elvas

Eripreemia humoorika esituse eest – Karel Kurvits (7-8a) 

2. koht – Anette Nurja (9-10a)

1. koht – Henri Soidla (11-12a)

2. koht – Stella Seim (11-12a)

3. koht – Keissi Päevalill (11-12a)

1. koht – Mikk Kaasik (13-14a)

2. koht – Maria Tihhanovski (13-14a)

2. koht – Kristin Põder (15-16a)

 
Rahvusvaheline Lauluvõistlus Orfeus Of Italy 2017
September 2017, Itaalias

2. Koht – Duett – Maarja-Liis Nurja Ja Anette Nurja

2. Koht – Anette Nurja (10-12a)

2. Koht – Maarja-Liis Nurja (7-9a)

Grand Prix  ja 1. koht – Mikk Kaasik (13-15a)

 
Golden Talents 2017
17.09.17, Tallinn

1. koht – Maarja-Liis Nurja

2. koht – Merlyn Mosin

Grand Prix  – Anette Nurja ” Kevad Roslagis”

2. koht – Maria Tihhanovski “Kuule Mees”

3. koht – Stella Seim “Faded”

3. koht – Grete Konsap “Muinasjutt Iseendale”

3. koht – Annabret Albert “Kuninganna”

Grand Prix  – Mikk Kaasik “Good Old Fashioned Lover Boy”

1. koht – Ansamblid – Anette Nurja, Maarja-Liis Nurja, Mikk Kaasik 

Grand Prix – duetid – Maria Tihhanovski, Mikk Kaasik “Dream On”

Kutsed Malta 2018 aastal toimuvale lauluvõistlusele said Maarja-Liis Nurja ja Maria Tihhanovski

 
Baltic Voice 2017

1. koht – Reneli Husu (-10a)

3. koht Eliise Jõras (11-12a)

 
Eurojurmala 2017 

2. koht –  Mikk Kaasik, Maria Lokk  

1. koht – Maria Tihhanovski

 
Rahvusvahelisel lauluvõistlus Arpeggio 2017
28.mai 2017, Malta

Osales 18 riiki üle maailma.  Välja anti 3 kohta ja 3 kategooridiplomit. Vanuserühmas osales 24 võistlejat.

1. koht – Mikk Kaasik 

2. koht – Anette Nurja 

1. koht – Duett – Mikk Kaasik ja Anette Nurja

 
Viisivärtnake 2017 

3. koht – Maaja-Liis Nurja

4. koht – Agnessa Merliina Kilk 

4. koht – Reneli Husu 

5. koht – Anette Nurja

Eripreemiad – Erik Mäesepp, Hekko Vatmann, Annabret Albert, Maria Lokk

 
Lepatriinu laulvõistlus mudilastele 2017
Elva

1. koht – Elisabeth Jõras 

5. koht – Agnesa Kilk 

6. koht – Elise Vunder

 

Rahvusvaheline lauluvõistlus Musikos Talent 2017
Vilnius

Maailmahiti Kategooria  

1. koht – Mikk Kaasik

2. koht – Hellemai Haamer 

3. koht – Maria Tihhanovski

2. koht – Reneli Husu

Jazz

3. koht – Mikk Kaasik

Omalooming

3. koht – Maria Tihhanovski

Duett

2. koht  Maria Tihhanovski ja Mikk Kaasik

 
Kooliteatrite Festival 2017

Kiituskiri Hästi Koordineeritud Tiimitöö Eest ja Värvilise Muusika Preemia – Laulustuudio Fa-Dieesi Näitetrupp Säde

Parima Näitleja Eripreemiad – Stella Seim, Reneli Husu  ja Emily Mäesepp

Grand Prix – Laulustuudio Fa-Dieesi Näitetrupp Särts – Etenduse “Öö” eest.

 
Lähemale Muusikale lauluvõistlus 2017

1. aprill, Elva

Suur tänu Mikk Kaasikule, kes suutis Tõnis Mäele tõeliselt suure ja üllatava muusikaelamuse pakkuda!

1. koht – Mikk Kaasik 

1. koht – Eliise Jõras. 

3. koht -Elis Tallmeiste

3. koht – Maria Tihhanovski

3. koht – Stella Seim

Eripreemia Särava Esituse Eest – Anette Nurja
Eripreemia Väga Konsentreeritud Esinemise Eest – Anna-Eliise Laur

 
Väiksed Hiiglased 2017

teise vooru pääsesid Annabret Albert, Stella Seim ja Emily Mäesepp. Televooru pääsesid Stella ja Emily. Suurele lavale pääses Emily – st 9 parima laulja hulka 400-st.

 
Solistica 2017

4. koht – Stella Seim + Noorim Osaleja 

Võistlusele pääesesid ka Maria Tihhanovski ja Mikk Kaasik

 
Laulukarussell 2017

Poolfinaali pääses – Mikk Kaasik

 
Rahvusvaheline  Lauluvõistlus  Cristmas Surprise 2017
Riias

Vanuseklassis 10-13 aastat:

1. koht – Mikk Kaasik ja Anette Nurja

2. koht – Stella Seim

Vanuseklassis 7-9 aastat:

1. koht – Merlyn Mosin

2. koht – Maarja-Liis Nurja ja Emily Mäesepp
 

2016 aasta
 

Jõulutäht 2016
Ülenurme

1. koht – Mikk Kaasik 

3. koht – Maria Tihhanovski 

Eripreemia – Kristin Põder

 
Üleriigiline Klassikalise Laulu Konkurss Võluhääl 2016
15-17 November, Orissaares

1. koht – Lee Holm

Artistlikkuse Eripreemia – Reneli Husu, Maria Tihhanovski, Anette Nurja

 
Tallinn Rahvusvaheline Konkurss World Association Of Performing Arts 2016
November, Tallinn

1. koht – Anette Nurja 

1. koht – Mikk Kaasik

2. koht – Stella Seim 

3. koht – Maria Tihhanovski

3. koht – Emily Mäesepp 

Grand Prix – Ansambel “Särts”  – 3A

1. koht – Ansambel “Keravälk” – 4A

Kutsed konkursile Lätti, Leetu, Poola, Ungarisse, Maltale

Ansambel Särts – kutse Londonisse

 
Rahvusvaheline Lauluvõistlus Kuldleheke 2016
25. -27. sept, Pärnus

3. koht – Mikk Kaasik

1. koht – Reneli Husu 

2. koht – Anette Nurja 

3. koht – Stella Seim

 
Viru Lauluke 2016
oktoober, Kohtla-Järvel 

1. koht – Ansambel Säde

2. koht – Maria Tihhanovski 

3. koht – Mikk Kaasik 

Eripreemia – Maria Lokk

 
Rahvsivaheline Lauluvõistlus Eurojurmala 2016
11-16 Juunil Jurmalas

Osales 11 Riiki

1. koht  ja Eripreemia – Ansambel Särts – Kassid

2. koht – Maria Lokk

3. koht – Stella Seim ja Reneli Husu

 
Bathumis (Gruusia) Rahvusvaheline Festival “Wonderland 2016”
20.-29. juuni 2016

Osalejaid oli 13 riigist. Lauljaid ca 200. Eestit esindas 11.-15 aastaste solistide seas Mikk Kaasik.

1. koht – Mikk Kaasik 

 
Rahvusvahelisel Lauluvõistlus “Baltic Voice 2016”
1.-5. juulil Leedu kuurortlinnas, Juodkrantes

2. koht – Mikk Kaasik (13-15a)

3. koht ja Parima Numbri Eripreemia – Ansambel Särts (11-12a)

4. koht – Hellemai Haamer 

4. koht – Emili Mäesepp

 
Rahvusvaheline Lauluvõistlus „Riga Symphony – Summer Stage 2016“
23.-25. Juulil, Riias. 

Finaalvõistlusele said osalema ainult žürii poolt eelvoorude põhjal välja valitud ja kutsutud laululapsed – üle 40 lapse 8 riigist. 

Grand Prix „The Best Vocal Performance“ – Mikk Kaasik

 
Üleriigiline Lauluvõistlus Viisivärtnake 2016
1. mai, Tartu

Eripreemia – Mia Virkhausen (3-4a)

3. koht – Maria Lokk (5-6a)

Eripreemia – Anni Vunde (5-6a)

Eripreemia – Publiku Lemmik – Maria Lokk (5-6a)

1. koht – Emily Mäesepp (7-8a)

1. koht –  Stella Seim (9-10a)

1. koht – Mariann Virkhausen (9-10a)

Eripreemia – Keissi Päevalill (9-10a)

Publiku Lemmik – Anette Nurja (9-10a)

 
Laulukarusseelli eelvoorud 2016

Karussellile pääsesid:

Grand Prix – Reneli Husu

Eripreemiad: Eliisa Suburg ja Maria Lokk. 

Eva- Maria Vaiksoo 

Sella Seim 

Emily-Susanna Knotts 

Mikk Kaasik 

Maria Tihhanovski

Eripreemiad – Marta-Johanna Arst, Stiina-Kirke Jurs

 
Lepatriinu Lauluvõistlus 2016
Elva

Eripreemia Eliisa Suburg (5a)

Eripreemia Birgit Kovaltsuk (5a)

1.Koht Maria Lokk (6a)

3.Koht Heiko Vatman (7a)

 
Kooliteatrite Festival 2016

Elurõõmu Eripreemia – mudilasmuusikal “Üksinda Kodus”

Puudutava Teemad Tugevas Kunstilises Vormis Eripreemia – Särts grupp “Meie Lood”

Kindlakäelise Juhendamise Eripreemia – Triin Põder, Heli Ruus, Ingrid Otti

Tunnustuspreemia Juhendajale – Heli Ruus 

Parim Meesnäitleja – Mikk Kaasik 

Lavalise Partnerluse Eripreemia – Taat ja Vanamees

“meie lugusid” meenutati kui hea näitena professionaalsest tekstikäsilemisest ja head diktsiooni!

 
Rannu Kuldnokk 2016

1. koht – Mikk Kaasik

2. koht – Kaitlyn  Kerr

3. koht – Stiina-Kirke Jurs

 
Ülevabariigiline Laste ja Noorte Muusikateatrite Festival 2016

Laulustuudio Fa-diees „Muinasjutt Klaaskuulist“

Lavastaja: Heli Ruus

Eripreemiad:

Rolli Värvika Lahendamise Eest – Reneli Husu

Mitmekülgne Artist – Kristin Põder

Tugev Loominguline Meeskond – Laulustuudio Fa-diees „Muinasjutt Klaaskuulist“

Nauditav Koosmäng – Kaspar Kiis & Mikk Kaasik

Parim Uuslooming – Laulustuudio Fa-diees „Muinasjutt Klaaskuulist“

Grand Prix – Kõige Terviklikum Lavastus – Laulustuudio Fa-diees „Muinasjutt Klaaskuulist“

http://Tartu.Postimees.Ee/3578647/Laulustuudio-Fa-Diees-Voitis-Oma-Muusikali-Eest-Peaauhinna

 
Rahvusvaheline Konkurss Northen Lights 2016
jaanuar, Soomes  

1. koht ja Artistlikkuse Eripreemia – Mikk Kaasik 

 
Solistica 2016

1. koht ja Žürii Maksimumpunktid + Parim Poiss Eripreemia – Mikk Kaasik 

 
Koolitants 2016

Artistlikkuse Eripreemia – Kaspar Kiisk

Üleriigilisse lavastusse valiti ka Mikk Kaasik
 

2015 Aasta
 
Poistelaulu 2015

1. koht  – Mikk  Kaasik 

Poolfinalist – Heiko Vatman

 
Haasalava Helisev Muusika 2015

Grand Prix  ja 1. koht – Reneli Husu  

2. koht – Anette Nurja 

Eripreemia – Anni Vunder  

 
Solistica 2015

1. koht ja Loo jutustamise eripreemia – Kristin Põder- 

3. koht  – Mikk Kaasik

 
Laulukarusselli eelvoor 2015

poolfinaali pääsesid Kaspar Kiisk ja Maarja-Liis Nurja

 
Viisivärtnake 2015

Ilusa Hääle Eripreemia – Eliise Vunder (3-4a) 

Emakeele Eri – Anni Vunder (5-6a) 

Madal   Mahalakas – Kaitlyn Kerr (5-6a)

Kaunis Kõrge  – Maarja-Liis Nurja (5-6a)

7-8 Aastased 

1. koht –  Alexandra Kerr (7-8a)

3. koht – Lee Holm (7-8a)

2. koht – Stella Seim (9-10a)

Veenvuse Eripreemia-Eliise Jõras (9-10a)

 
Eurojurmala 2015

Ansambli arvestus

2. koht vanemas vanusegrupis 

1. koht nooremas vanusegrupis

Solistide arvestuses

1. koht. – Stella  Seim 

2. koht. – Eva-Maria

3. koht Emily Mäesepp

 
Baltic Voice 2015

1.-8. juuli, Leedus Judonkaites.

Osales 18 riiki. Fa# laululapsed olid publiku lemmikud!

1. koht – Mikk Kaasik

2. koht – Reneli Husu

4. koht – Kristin Põder

5. koht – Maarja -Liis Nurja

5 koht – Kaspar Kiisk

 
Looduslaul 2015

Eripreemia – Kaitlyn Kerr (5-6a)

3. koht – Aleksandra Kerr (7-8a)

1. koht – Emily Mäesepp (7-8a) 

Eripreemia – Liina-Lisandra Vatmann (9-10a)

1. koht – Stella Seim (9-10a) 

Eripreemia – Kaspar Kiisk (11-12a) 

1. koht  – Mikk Kaasik (11-12a) 

 
2014

 
Jõulutäht 2014

1. koht – Mikk Kaasik

3. koht – Kristin Põder

 
Rahvusvaheline Lauluvõistlus “Piirideta Anded” 2014
Daugavpils

Ansamblid

1. koht – Emily Mäesepp (-7a)

3. koht – 3a  Ans. koosseisus (Liina-Lisandra Vatman, Stiina-Kirke, Maria Tihhanova, Meribel, Emily-Susanna Knots, Hellemai Haamer, Cassandra) (8-12a)

1. koht  – Ans. koosseisus Mikk Kaasik, Kaspar Kiisk, Kristin Põder (8-12a)

Solstid

Laureaat – Reneli Husu 

Eripreemia Zürii Lemmikbäck- Eliise,  Iiris-Marii, Stella , Emily

3. koht – Kaspar Kiisk (8-12a)

2. koht – Kristin Põder (8-12a)

1. koht – Mikk Kaasik (8-12a)

Laureaat – 4A Ansambel

3. koht – Eliisa Klimušev  (13-17a)

 
Viru Lauluke 2014

1. koht – Stiina-Kirke Jurs 

1. koht – Kristin Põder

Publiku Lemmik  – Mikk Kaasik 

Žürii Lemmik – Elis Tallmeister

 
Looduslaul 2014

Koostööpreemia – Kaspar Kiisk ja Mikk Kaasik 

2. koht – Mikk  Kaasik 

1. koht – Kristin Põder

 
Haaslava Lauluvõistlus 2014

4. mai 2014, Haaslava

1. koht – Stella Seim

2. koht – Anette Nurja

3. koht – Elise Jõras

Eripreemia – Maarja-Liis Nurja

 
Viisivärtnake 2014

1. koht – Maria Lokk (3-4a)

2. koht – Kristin Ivan (3-4a)

1. koht – Elise Jõras (7-8a)

3. koht – Aleksandra Kerr (7-8a)

3. koht – Lee Holm  (7-8a)

1 Koht  Mikk Kaaasik  (9-10a)

3 Koht  Stiina-Kirke Jurs (9-10a)

 
Solistica 2014
Saaremaa  

1. koht – Mikk Kaasik

4. koht – Kaspar Kiisk

 
Duettide Konkurss 2014
Viljandis

1. koht – Mikk Kaasik ja Kristin Põder (4.-6. klassid)

5. koht –  Kaspar Kiisk ja Mikk Kaasik  (4.-6. klassid)

5. koht – Johanna Eendra jaHele-Mai Mängel  (7-9. klassid)

 
Tartu Laulkarussell 2014

2 Eripreemiat- St Järgmised Punktidega- Eripreemiad Said  Kristin Põder- Lisaks Veel Toomas Rulli Isikliku Eripreemia Omaloomingu Eest  Ja Liina-Lisandra Vatmann- Bändi Eripreemia Sai  Maarja-Liis Nurja

Laulukarussellile sõidavad

Maria Lokk ja Maarja Liis Nurja (3-7aastastest)

Eva-Maria Vaikmäe (8-10aastastest) 

Kirke -Laura Allik ja Kaspar Kiisk (11-13aastastest)

Stiina-Kirke Jurs (8-10aastastest)

 
Lepatriinu Lauluvõistlus
Elvas

2. koht –  Maarja-Liis Nurja (5a)

2. koht – Emily Mäesepp (6a)

1. koht –  Anette Nurja (7a)

3. koht –  Reneli Husu (7a)

 
2013

 
Jõulutäht 2013 

1. koht – Marta Arula

2. koht – Kristin Põder 

2. koht – Tea Sööt 

5. koht – Mikk Kaasik 

 
Rahvusvaheline Konkurss Tähtede Laul 
1 Nov 2013

1. koht – Hele-Mai Mängel (14-16a)

3. koht –  Kristin Põder  (11-13a)

2. koht – Kaspar Kiisk (7-10a)

1. koht – Mikk Kaasik (7-10a)

 
Uute Laulude Konkurss 2013

Grand Prix – Kristin Põder 

Print Friendly, PDF & Email