Esinemiskalender

okt.
10
K
2018
all-day LÜKKUB SÜGISESSE!!!! Golden Tale... @ Narva
LÜKKUB SÜGISESSE!!!! Golden Tale... @ Narva
okt. 10 – okt. 12 all-day
Meile teadaolevalt jääb kevadine võistlus ära. Uus toimumise aeg ei ole veel selge, kuid kuuldavasti planeeritakse seda oktoobris. Juhend SIIN.  
okt.
20
L
2018
all-day “LAULURAGIN 2018” kooridele ja d... @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
“LAULURAGIN 2018” kooridele ja d... @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
okt. 20 – okt. 21 all-day
“LAULURAGIN 2018” kooridele ja duettidele (reg.- 15.august 2018) @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
    Registreerimine ja juhend siin: http://www.valgakultuurikeskus.ee/sundmused/lauluragin-2018/       IV rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival “LAULURAGIN 2018” kooridele ja duettidele 20.‒21. oktoobril Valgas.   Konkursi tingimused Konkursile ootame koore ja duette Eestist ja välismaalt. Vanusepiirangut lauljatele pole.[...]

Logi sisse

ingrid-otti-fa-diees
Ingrid Otti
Kunstiline juht, muusikaõpetaja
Stuudio põhikoosseisud (soolo ja 1A, 2A ansambel)
5279624
ingrid.otti@gmail.ee

 

 

 

Ingrid Sinilaht
Mudilasrühma muusikaõpetaja

 

 

 

Triin Põder
Stuudiokoosseisude liikumisõpetaja
53472001
triin.92@gmail.com
 
 
 

Triinu Hommik
Muusikaõpetaja (soololaul reedeti)
53013017
triinu.hommik@gmail.com
 

 

 
 

Mikk Kaasik
4A ja 3A ansamblitunni juhendaja
kaasik.mikk@gmail.com
 

 
 
 

Meril Kilk
Mudilasrühma muusikaõpetaja
Lapsepuhkusel
merca02@gmail.com

 

 

 
 

Liane Loog
Noorteosakonna muusikaõpetaja,
5251021
lianeloog@gmail.com

 
 

Heli Ruus
Teatritunni õpetaja, lavastaja
heli.ruus@gmail.com

 

 

 

Aare Varusk
Fonorammid, helitehnika
5079248
varusk.aare@gmail.com

Elmet Neumann
Fonogrammid, helitehnika

Kerli Otti
IT, foto-ja videograaf
www.editmi.ee
 

Sirje Medell
Konsultant (koostöö alates 2002)