Arhiiv

Logi sisse

Toredaid laululapsi hindas žürii    esimees Ants Johanson

Pärtel Toompere, Anna Pääsuke, Pauline Vähi, Piret Maser, Mikk Kaasik

Tulemused

3-4 aastased

1 koht   Klara Mägi         Maarika Reimand          viljandi mk

2 koht7 Mirt Annus        Külliki Levin       Külliki Lauluaed

3 koht   Kaaren Laidmäe             Ragne Meier     Nõo laulustuudio

ilusa hääle         Eliise Vunder     Meril Kilk            FA-DIEES

julge  alustaja    Natali Frei          Tiina Viks           Elva Lasteaed Õnneseen

tulevikulootuse               Adeele Kams     Tiina Viks           Elva Lasteaed Õnneseen

artistlikkuse       Liisa liiva            Airi Liiva             Laulupesa

 

5-6 aastased

1 koht   Kiiri Katrin Vingisaar      Maarika Reimand          Võhma Vaba Aja keskus

2 koht  Katri Kade –   Külliki Levin   Külliki lauluaed

2 koht   Nora Kiviloo      Liis Variku          Laulupesa

3 koht   Diana Adojaan  Sirje Toompere MTÜ Laulustuudio Lauluhaldjas

3 koht   Gerda Joanna Nurmoja Tiina Viks           Elva Lasteaed Õnneseen

emakeele eri     Anni Vunder     Meril Kilk            Fa-Diees

madal   mahalakas         Kaitlyn Kerr        Meril Kilk            Fa-Diees

muusikas elamise          Rebecca Maria Rändvee             Margrit Kits       Pärnu Kunstide MAJA

kaunis kõrge    Maarja-Liis Nurja            Ingrid Otti          Fa-Diees

7-8 aastased

 

1 koht   Alexandra Kerr Ingrid Otti          Fa Diees

2 koht   Krislin Sallo        Airi Liiva             Laulupesa

2 koht   Joosep Käär       Raili Käär            Pärnu Kunstide Maja

3 koht   Triinu Johanna Sepp      Kärt Kaljaspolik, Ele Millistfer    Suure-Jaani muusikastuudio

3 koht   Lee Holm           Meril Kilk            Fa-diees

energia               Gloria Raudjärv              Külliki Levin       Külliki Lauluaed

ilus eesti keel    Norelle Pitman Margrit Kits       Pärnu Kunstide MAJA

parim live saade             Elianna Murekas            Kärt Kaljaspolik Suure-Jaani muusikastuudio

taustatantijate preemia              Sahakyan Madlen          Džanna Šahbazjan              Tartu Armeenia pühapäevakool Maštots

puhta kiisu preemia     Laura-Maria Hunt          Annika Lumi      Laulustuudio Helsingi Eesti laululapsed

9-10 aastased

1 koht   Maarja Õmblus              Hedi-Kai Pai       Viljandi muusikakooli Viva la Musica

2 koht   Stella Seim         Ingrid Otti          Fa-diees

2 koht   Jete-Liisa Kiik     Esta Kivisild       Viljandi Kesklinna Kool

3 koht   Teele Tammet  Külliki Levin       MTÜ Lauluaed

3 koht   Angela Aavik     Kärt Kaljaspolik Suure-Jaani muusikastuudio

julge linnu preemia        Hans Johannes Kark      Sirje Põllu           Sirje Põllu laululaps

tulevikulootuse               Liisa  Varul         meril  kilk           Fa-diees

veenvuse           Eliise Jõras         Ingrid Otti          Fa-diees

ilusa hääle         Anett Rajaste    Made Ritsing     Alatskivi Kunstide Kool

artistlikkuse       Elinor Luik          Hedi-Kai Pai       Viljandi muusikakooli laulustuudio Viva la Musica

 

Püüdsime kõigile tublidele lauljatele  singli valmis saada, Aga kuna  Voolujuhe oli katki ja patareid said tühjaks omasoodu-  alguses ei osanud keegi arvata ka , et nad nii kiiresti  tühjenevad , siis paar praaki ikka tekkis .   Pildid peaks ikka kõigil olema .  Tean et  paaril lapsel  audiofail ei salvestunud- see selgus alles kõrvetamisel . Mõnel aga võib olla tegemist toorikupraagiga – seda saab kontrollida.
INFO TEL. 052 79 624

Print Friendly, PDF & Email