Esinemiskalender

apr.
17
T
2018
14:00 16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
apr. 17 @ 14:00 – apr. 29 @ 15:00
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
Sellel nädalal on mitmeid tunniplaani muudatusi seoses väljasõitude, võistluste ja asendustundidega! Järgmisest nädalast algab ka vaheaeg, kus tavapäraseid tunde ei toimu (on vaid asendustunnid ja võistlused). Vaata tunniplaani ja väljasõidu infot!
apr.
20
R
2018
all-day Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
apr. 20 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht  Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
21
L
2018
all-day Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
apr. 21 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa https://docs.google.com/forms/d/15z7l8ImqYjIuI7hgvSc7sxaMOYAS_PWLfiXS8v6pz7M/viewform?edit_requested=true   Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
26
N
2018
all-day Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
apr. 26 all-day
Tartu Valla eelvoor Tartumaa laululaps 2018 võistluselt (reg. kuni 16.04) (sh Laulukarussellile) @ Tabivere Rahvamaja
Tartu valla Laulupärlike 2018 Registreerimine kuni 16.04.2018 Triinu Täpsi (triinu@tabikas.ee ja 5855 2765 või 504 4479). I grupp  – 3-7-aastased  II grupp – 8-10-aastased III grupp – 11-13-aastased IV grupp – 14-16-aastased- puudub küll Laulukaruselli[...]
apr.
28
L
2018
all-day Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
apr. 28 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF0oGaPxDjcjwZY9U_yP8WI9ZfU_vlW_a–xYS1R7IDp6HpA/viewform?c=0&w=1
apr.
29
P
2018
all-day Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
apr. 29 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenpiSLJ3tAHykxRXFcdewNGbo0GFnRCen5QCM1Sjr4FxsTDw/viewform
apr.
30
E
2018
15:30 ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
apr. 30 @ 15:30
30.04. bändiga proov TULGE NATUKE VAREM KOHALE, SEST KAVA VÕIB NATUKE NIHKUDA VASTAVALT OLUKORRALE (võib minna kiiremini ja võib minna natuke rohkem aega, kui ühele rühmale plaanitud) kell 15.30 –  1A+mudilased laul “Abimees” 15.45 –[...]
mai
3
N
2018
18:00 Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
mai 3 @ 18:00
Konkurss on pühendatud  – Elva linn 80 ja  Eesti Vabariigi 100. Konkursi “Elva Laul 2018“ tingimused 1.     Konkursi eesmärgiks on tunnustada ja leida väljund Elva ja selle lähiümbruse autorite loomingule,  selgitada välja publiku[...]

Logi sisse

3-4 aastased
1 koht- Tristan Lumi- Helsingi Eesti Laululapsed- Silver Lumi
2 koht- Klaara Mägi – Viljandi muusikakool- Maarika Reimand
3 koht- Gristella Mõttus – Laulupesa- Airi Liiva
Eripreemiad:
Ruudi Paadik
Mia Virkhausen

Publiku lemmik – Tristan Lumi

5-6 aastased
1 koht- Marleen Tamm – Laulupesa- Liis Variku
2 koht- Eha- Merin Nõmm – Alatskivi – Made Ritsing
3 koht- Maria Lokk -Fa-diees – Ingrid Otti
Eripreemiad:
Kaarel Kurvits- Rakke- Rene Põllumaa,Kätlin Kurvits
Gerda-Johanna Nurmoja- Elva- Tiina Viks
Anni Vunder- Fa-diees- Meril Kilk

Publiku lemmik- Maria Lokk

7-8 aastased
1 koht Emily Mäesepp- Fa-diees, Ingrid Otti-
2 koht Laura-Maria Hunt-Helsingi Eesti Laululapsed. Annika Lumi
3 koht Krislin Sallo- Laulupesa- Airi Liiva
Eripreemiad
Herbert Rekkor- Viljandi muusikakool- Maarika Reimand
Kiiri-Katrin Vingissaar- Viljandi muusikakool- Maarika Reimand
Elizabeth Krause- Helsingi Eesti Laululapsed- Annika Lumi

Publiku lemmik- Krislin Sallo

9-10 aastased
1 koht Stella Seim- Fa-diees Ingrid Otti, Mariann Virkhausen
2 koht Emma Sepp- Viljandi muusikakool-Maarika Reimand
3 koht Emili Külaots- Konguta- Merilyn Seer
Eripreemiad
Anette Nurja,Fa-diees- Ingrid Otti
Keissy Päevalill- Fa-diees- Ingrid Otti
Sofija Selivanova- Külliki Lauluaed- Küllilki Levin
Maria Bianca Kiiler-Viljandi muusikakool-Maarika Reimand
Marie Kiivit- Külliki Lauluaed- Külliki Levin
Kärri Ristna- Musaklubi- Pille Siht
Marta-Miina Noormägi- Alatskivi -Made Ritsing

Publiku lemmik- Anette Nurja

osta pilet: ingrid.otti@gmail.com

fa-diees-pannkoogipühapäev-15-04-kohvik-pööre