Toredaid laululapsi hindas žürii

Ants Johanson, Pärtel Toompere, Anna Pääsuke, Pauline Vähi, Piret Maser, Mikk Kaasik

3-4 aastased

1 koht                Klara Mägi                Maarika Reimand          Viljandi mk

2 koht                Mirt Annus               Külliki Levin                     Külliki Lauluaed

3 koht                Kaaren Laidmäe      Ragne Meier               Nõo laulustuudio

ilusa hääl         Eliise Vunder           Meril Kilk            FA-DIEES

julge  alustaja Natali Frei                 Tiina Viks           Elva Lasteaed Õnneseen

tulevikulootuse Adeele Kams          Tiina Viks           Elva Lasteaed Õnneseen

artistlikkuse       Liisa liiva                Airi Liiva             Laulupesa

 

5-6 aastased

1 koht       Kiiri Katrin Vingisaar      Maarika Reimand          Võhma Vaba Aja keskus

2 koht      Katri Kade                          Külliki Levin                   Külliki lauluaed

2 koht      Nora Kiviloo                      Liis Variku                       Laulupesa

3 koht      Diana Adojaan                  Sirje Toompere               Laulustuudio Lauluhaldjas

3 koht      Gerda Joanna Nurmoja      Tiina Viks                     Elva Lasteaed Õnneseen

emakeele eri                    Anni Vunder                                 Meril Kilk            Fa-Diees

madal   mahalakas         Kaitlyn Kerr                                  Meril Kilk            Fa-Diees

muusikas elamise          Rebecca Maria Rändvee             Margrit Kits       Pärnu Kunstide MAJA

kaunis kõrge                   Maarja-Liis Nurja                        Ingrid Otti          Fa-Diees

 

7-8 aastased

1 koht   Alexandra Kerr                  Ingrid Otti          Fa Diees

2 koht   Krislin Sallo                      Airi Liiva             Laulupesa

2 koht   Joosep Käär                      Raili Käär            Pärnu Kunstide Maja

3 koht   Triinu Johanna Sepp      Kärt Kaljaspolik, Ele Millistfer    Suure-Jaani muusikastuudio

3 koht   Lee Holm                          Meril Kilk            Fa-diees

energia                                Gloria Raudjärv              Külliki Levin       Külliki Lauluaed

ilus eesti keel                     Norelle Pitman                Margrit Kits       Pärnu Kunstide MAJA

parim live saade                Elianna Murekas            Kärt Kaljaspolik Suure-Jaani muusikastuudio

taustatantijate preemia   Sahakyan Madlen          Džanna Šahbazjan              Tartu Armeenia pühapäevakool Maštots

puhta kiisu preemia          Laura-Maria Hunt          Annika Lumi      Laulustuudio Helsingi Eesti laululapsed

 

9-10 aastased

1 koht   Maarja Õmblus   Hedi-Kai Pai       Viljandi muusikakooli Viva la Musica

2 koht   Stella Seim           Ingrid Otti          Fa-diees

2 koht   Jete-Liisa Kiik     Esta Kivisild       Viljandi Kesklinna Kool

3 koht   Teele Tammet     Külliki Levin       MTÜ Lauluaed

3 koht   Angela Aavik       Kärt Kaljaspolik Suure-Jaani muusikastuudio

julge linnu preemia          Hans Johannes Kark      Sirje Põllu           Sirje Põllu laululaps

tulevikulootuse                  Liisa  Varul         Meril  Kilk           Fa-diees

veenvuse                             Eliise Jõras         Ingrid Otti          Fa-diees

ilusa hääle                          Anett Rajaste    Made Ritsing     Alatskivi Kunstide Kool

artistlikkuse                       Elinor Luik          Hedi-Kai Pai       Viljandi muusikakooli laulustuudio Viva la Musica