Arhiiv

Logi sisse

Täname kõiki lauljaid. õpetajaid ja kaasaelajaid  suurpärase  kontserdipäeva eest!

Laululapsed! te olete võrratud!

3.koht Heinart Pärn 4 Vannilaul Tartu Liis Variku Laulupesa
4.koht Agnessa merliina Kilk 4 jonni laul Tartu meril kilk Fa-diees
5.koht Oliver Kõvask 4 VANA MEREMEHE LAUL Tõrva Novella Hanson Tõrva Muusikakool
6.koht Edvard Paul 4 PALAVIK Tõrva Novella Hanson Tõrva Muusikakool
eripreemia Gristella Mõttus 4 Kommilaul Tartu Airi Liiva Laulupesa
5-6 aastased
1.koht Tristan Lumi 5 Tahan, ei taha Karsillantie 44, Klaukkala Annika Lumi Helsingi Eesti Laululapsed
2-3 koht Marta Kaasik 6 “Mu poni” (orig. “The Alley Cat Song”) Viljandi vald, Viiratsi Hedi-Kai Pai Viljandi Sakala keskuse lauluring
2-3 koht Joonas Gonchev 5 sasi ja kiigu mu tuul kätlin truus mammaMia
4.koht Liisa Liiva 5 Cosette`i lauluke Ülenurme vald Külliki Levin Külliki Lauluaed
5.koht MIRT ANNUS 6 Minul on hääl Tartu Külliki Levin Külliki Lauluaed
6.KOHT KIRKE TUBIN 6 HARAKAS TARTU MAIA KAPSI ERAHUVIKOOL TERA
Eripreemia Artur Talts 5 Võidumees Tartu airi liiva Laulupesa
Eripreemia Thor Orlov 6 Superkangelane Metsanurga küla, Kiili vald, Harjumaa Ivo Rosenberg Laulustuudio “Taisi laululapsed”
Eripreemia Kaur Arand Kalvik 6 “Kesk vahust seebivett” Tartu Pille Siht MUsaklubi
Eripreemia Minna Marie Truus 6 üle ilma peetri kätlin truus mammaMia
7-8 aastased
1.koht Loore All 8 Kõigil oma Otepää Airi Liiva Laulupesa
2.koht Eha Merin Nõmm 7 See on ema Pala vald Made Ritsing Alatskivi Kunstide Kool
3.koht Maarja-Liis Nurja 8 unistuse poole Tartu I.Otti Fa Diees
3.koht Robin Pähklamäe 8 Hingamisharjutus Tõrva Novella Hanson Tõrva Muusikakool
4.koht Säde Vaher 8 Imelaste laul Saue vald, Suurekivi tee 10 Kelli Uustani
5.koht Kristiin Pärnamäe 8 SOENGUSAMBA Tartu Marit Ilves Laulupesa
6.koht Kaisa Kalberg 8 Kevad jälle käes Viljandi mk, Võhma Maarika Reimand Võhma muusikakool
eripreemia Erik Mäesepp 8 Minu naaber Tartu Ingrid Otti Fa diees
eripreemia Johanna Katriin Reilijan 8 tohuvapohu Tartu Kadri Savva-Tatrik Tabivere
eripreemia Heiko Vatman 8 “Mr. Snoob” Tartu Ingrid Otti Fa-diees
eripreemia Maria Lokk 8 Pasadena Tartu Meril Kilk Fa-diees
eripreemia Ragnar Leeduks 7 Minu isa Tõrva Novella Hanson Tõrva Muusikakool
9-10 aastased
1.koht Laura-Maria Hunt 9 Ainult head tallinn Annika Lumi Helsingi Eesti Laululapsed
2.koht Cristofer Reitmann 10 tähti täis on öö Harjumaa kätlin truus mammaMia
3.koht Krislin Sallo 9 Puuhaldja hällilaul Ülenurme Airi Liiva Laulupesa
4.koht RENELI HUSU 10 Macavity tartu I.Otti Fa-diees
5.koht Elizabeth Krause 9 Nõiaelu Helsinki Annika Lumi Helsingi Eesti laululapsed
6 kohy Sofija Selivanova 9 Luiged Tartu K. Levin Külliki Lauluaed
6.koht Anette Nurja 10 Tütarlastekoor Tartu I.Otti Fa Diees
eripreemia Gloria Raudjärv 9 Mulle meeldib see päev Tartu Airi Liiva Laulupesa
eripreemia Mairo Libba 9 laululinnuhaldjas Tartu Pille Siht Musaklubi
eripreemia Annabret Albert 9 kuninganna Tartu, Ingrid Otti Fa-diees
eripreemia Joonas Nurgamaa 9 Valss emale Iisaku Ave Jääger Iisaku Kunstide Kool
eripreemia Mai Vase 10 Chirpy Chirpy Cheep Cheep Tartu Külliki Levin Külliki Lauluaed
eripreemia Jonathan Habakukk 9 Vaba mees Iisaku Tanja Elken Iisaku Gümnaasium
eripreemia Stella Ristioja 9 “Me oleme head” Tartu Marit Ilves Laulupesa

 

Print Friendly, PDF & Email