Esinemiskalender
okt.
10
K
2018
all-day LÜKKUB SÜGISESSE!!!! Golden Tale... @ Narva
LÜKKUB SÜGISESSE!!!! Golden Tale... @ Narva
okt. 10 – okt. 12 all-day
Meile teadaolevalt jääb kevadine võistlus ära. Uus toimumise aeg ei ole veel selge, kuid kuuldavasti planeeritakse seda oktoobris. Juhend SIIN.  
okt.
20
L
2018
all-day “LAULURAGIN 2018” kooridele ja d... @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
“LAULURAGIN 2018” kooridele ja d... @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
okt. 20 – okt. 21 all-day
“LAULURAGIN 2018” kooridele ja duettidele (reg.- 15.august 2018) @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
    Registreerimine ja juhend siin: http://www.valgakultuurikeskus.ee/sundmused/lauluragin-2018/       IV rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival “LAULURAGIN 2018” kooridele ja duettidele 20.‒21. oktoobril Valgas.   Konkursi tingimused Konkursile ootame koore ja duette Eestist ja välismaalt. Vanusepiirangut lauljatele pole.[...]
Logi sisseEile toimus Tartu linna Laulukarusselli kohalik eelvoor, kus selgusid Tartu linna esindajad 2018 Laulukarusselli televoorus. Fa-dieesis käivatest noortest pääses televooru Reneli Husu ja Merlyn Mosin.

Tartu linna eelvooru tase on väga kõrge ja häid lauljaid siin juba jagub. Kui mõnes linnas ei pruugi tulla ühte vanusegruppi isegi kümmet lauljat, siis Tartus võib juhtuda nii, et registreerimise päeva esimeste tundidega saab osalejate limiit täis ning kõik lauljad ei saa isegi proovima. Sellegi poolest on meil hea meel, et võistlusel osalejatel läks hästi ning ära said märgitud  eripreemiatena ka Elisabeth Jõras, Erik Mäesepp, Maarja-Liis Nurja, Stella Seim, Annabret Albert ja Emily Mäesepp.

 

 

Palju õnne kõigile osalejatele – Te olite kõik väga tublid!!!!

Täname ka Mikku, Kasparit ja Emily Susannat suurepärase pillimängu eest!

 

Kõik tulemused SIIN. 

Aitäh piltide eest Andreelika ja Annika!