Esinemiskalender
okt.
10
K
2018
all-day LÜKKUB SÜGISESSE!!!! Golden Tale... @ Narva
LÜKKUB SÜGISESSE!!!! Golden Tale... @ Narva
okt. 10 – okt. 12 all-day
Meile teadaolevalt jääb kevadine võistlus ära. Uus toimumise aeg ei ole veel selge, kuid kuuldavasti planeeritakse seda oktoobris. Juhend SIIN.  
okt.
20
L
2018
all-day “LAULURAGIN 2018” kooridele ja d... @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
“LAULURAGIN 2018” kooridele ja d... @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
okt. 20 – okt. 21 all-day
“LAULURAGIN 2018” kooridele ja duettidele (reg.- 15.august 2018) @ Valga Kultuuri- ja Vabaajakeskuses
    Registreerimine ja juhend siin: http://www.valgakultuurikeskus.ee/sundmused/lauluragin-2018/       IV rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival “LAULURAGIN 2018” kooridele ja duettidele 20.‒21. oktoobril Valgas.   Konkursi tingimused Konkursile ootame koore ja duette Eestist ja välismaalt. Vanusepiirangut lauljatele pole.[...]
Logi sisse

 

17.-22. aprillil toimus Kohtla-Järvel XIII Rahvusvaheline laste ja noorte akadeemilise vokaali konkurss Viru ooper. Meie laulustuudio tüdruk Lee Holm saavutas 9-11. aastaste lauljate vanusegrupis I koha.

Leed tunnustati ka musikaalsuse eripreemiaga ning tuntud ooperilaulja Olga Sosnovskaja nimelise stipendiumiga. Lee osales konkursil enda Karlova Kooli soololauluõpetaja Tiia Puhveliga.

Lee sõnul meeldis talle konkurss väga, sest talle meeldib kuulata head klassikalist muusikat. Lee kiitis ka konkursi žüriid – kõik olid oma ala professionaalid ja klassikalise muusika tipud, aga sealjuures nii südamlikud ja toredad inimesed. Lee ütles, et talle meeldiks konkursil osaleda ka järgmisel aastal.