Esinemiskalender

apr.
17
T
2018
14:00 16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
apr. 17 @ 14:00 – apr. 29 @ 15:00
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
Sellel nädalal on mitmeid tunniplaani muudatusi seoses väljasõitude, võistluste ja asendustundidega! Järgmisest nädalast algab ka vaheaeg, kus tavapäraseid tunde ei toimu (on vaid asendustunnid ja võistlused). Vaata tunniplaani ja väljasõidu infot!
apr.
20
R
2018
all-day Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
apr. 20 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht  Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
21
L
2018
all-day Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
apr. 21 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa https://docs.google.com/forms/d/15z7l8ImqYjIuI7hgvSc7sxaMOYAS_PWLfiXS8v6pz7M/viewform?edit_requested=true   Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
26
N
2018
all-day Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
apr. 26 all-day
Tartu Valla eelvoor Tartumaa laululaps 2018 võistluselt (reg. kuni 16.04) (sh Laulukarussellile) @ Tabivere Rahvamaja
Tartu valla Laulupärlike 2018 Registreerimine kuni 16.04.2018 Triinu Täpsi (triinu@tabikas.ee ja 5855 2765 või 504 4479). I grupp  – 3-7-aastased  II grupp – 8-10-aastased III grupp – 11-13-aastased IV grupp – 14-16-aastased- puudub küll Laulukaruselli[...]
apr.
28
L
2018
all-day Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
apr. 28 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF0oGaPxDjcjwZY9U_yP8WI9ZfU_vlW_a–xYS1R7IDp6HpA/viewform?c=0&w=1
apr.
29
P
2018
all-day Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
apr. 29 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenpiSLJ3tAHykxRXFcdewNGbo0GFnRCen5QCM1Sjr4FxsTDw/viewform
apr.
30
E
2018
15:30 ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
apr. 30 @ 15:30
30.04. bändiga proov TULGE NATUKE VAREM KOHALE, SEST KAVA VÕIB NATUKE NIHKUDA VASTAVALT OLUKORRALE (võib minna kiiremini ja võib minna natuke rohkem aega, kui ühele rühmale plaanitud) kell 15.30 –  1A+mudilased laul “Abimees” 15.45 –[...]
mai
3
N
2018
18:00 Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
mai 3 @ 18:00
Konkurss on pühendatud  – Elva linn 80 ja  Eesti Vabariigi 100. Konkursi “Elva Laul 2018“ tingimused 1.     Konkursi eesmärgiks on tunnustada ja leida väljund Elva ja selle lähiümbruse autorite loomingule,  selgitada välja publiku[...]

Logi sisse

♫ Laulustuudiot nimetatakse meil „Pesaks“. Pesas laulavad suuremad ja väiksemad laululapsed. Meil on sõbralik perekond ja me hoolitseme teineteise eest nagu kanad hoolitsevad oma tibude ja munade eest. Kõik suured on väikeste sõbrad ja abilised.

♫ Kontsertreisidel ja laagrites hoolitsevad kanad tibude ja munade heaolu eest.

♫ Meie laululapsed on kaaslaste vastu tähelepanelikud, sõbralikud ja abivalmid.

♫ Võistlustel hoiame alati üksteisele pöialt.

 

Meie head tavad:

♫ Kui näed midagi kiita, siis tule ja kiida!

♫ Kui näed viga laita, siis tule ja aita!

♫ Õpi ka teistele tehtud märkustest!

♫ Jaga head, mis sul on, ka teistega!

♫ Kõikidest probleemidest räägi kohe!!! Telefonil 5279624 helista kella 10.00-21.00.

 

Õppekorraldus:

♫ Tunni pikkus on 45 min. Väikestel mudilastel 30 min.  Vajadusel pikeneb tund kuni 60 min.

Haiget last laulutundi tuua ei tohi!  NB! Ka nohu ja köha on haigused, mis nakkavad ka teistele laululastele ning lisaks on lapsel endal raske ja paha haigena tunnis olla!

♫ Vahetusjalanõud on kohustuslikud iga päev.

♫ Me ei tee asjatult lärmi (koerapolka keelatud ?) ja tundi nätsuga ei tule.

♫ Tunni ajal on telefonid kotis, mitte käes ega taskus!!! Samuti kõik muud elektroonilsed vidinad.

♫ Õppetöös kasutatavaid fonogramme me teistele ei jaga – nende eest on makstud. Lapse esinemiseks mujal saab Laulustuudio fonosid laenutada, kuid mitte kopeerida.

♫ Alates 2018 aastast kasutab Laulustuudio Fa-Diees oma õppetöös videoanalüüsi meetodi. Sellega seoses peavad lapsevanemad arvestama, et nende lapse õppeprotsessi võidakse filmida. Meetodi rakendamisel lähtutakse printsiibist, et filmitakse ettevalmistatud materjali, kuid ka hääleseadega seotud harjutusi. Videoanalüüsi eesmärk on arendada lauljate esinemisoskuseid kaamera ees ja võimaldada neil ennast kõrvalt märgata ning seeläbi areneda. Valmistame ette ju artiste, kes laval esinevad. Õppetöö käigus salvestatud videomaterjal on Laulustuudio omand. Õppetöö käigus salvestatud videomaterjali ei jagata avalikult (va sihtotstarbeliselt varem kokku lepitud projektide tarbeks salvestatud videod (nt konkurssidele saatmiseks, lavastuses kasutamiseks, muusikavideodes jmt)). Juhul kui lapsevanem ei soovi, et tema last filmitakse, tuleb selleks esitada kirjalik avaldus.

♫ Laulustuudio Fa-Diees propageerib omaloomingu kirjutamist ning selleks oleme käivitanud eraldi arenguprogrammi „Omaloomingu radadel“. Laulude salvestamiseks ja omaloomingu noodistamiseks on tagatud programmiga liitunud noortele  vaba juurdepääs uutele tehnoloogilistele võimalustele. Programmiga liitumiseks saada avaldus: ingrid.otti@mail.ee või helista 5279624. Omaloomingu tunnid koosnevad individuaaltööst valitud ajal (E-R kell 18.00-20.00 ja L-P kell 12.00-18.00) ja eratundidest vastavalt tunniplaanile või kokkuleppele õpetajaga.

♫ Vaheajad õppetöös on meil samaaegselt üldhariduskoolidega. Vaheajal ära jääva tunni kompenseerib esinemine – vastavalt rühmale.

♫ Lapsevanemad ei ole tundides pealtvaatajateks.

♫ Õpetajate tuba on mõeldud õpetajatele tunni ettevalmistamiseks  ja puhkamiseks ning õpilased seal ei viibi (ei surfa internetis ega harjuta laule). Erandjuhud tuleb õpetajaga kooskõlastada.

 

Ruumide- ja vahendite kasutamine:

♫ Stuudios hoiavad kõik korda ja koristavad enda järel prügi ning panevad asjad endistele kohtadele

♫ Ruumide kasutamine iseseisvaks tööks tuleb kooskõlastada Ingridi või Lianega.

♫ Vahendite ja programmide kasutamine on lubatud vaid tunniplaani alusel ja õpetajaga kooskõlastamisel.

♫ Võõraid Pessa ilma õpetaja nõusolekuta kaasa võtta ei ole lubatud.

 

Esinemised:

♫ Kontserdile saabutakse üks tund enne algust, muudele üritustele pool tundi enne algust.

♫ Laval oleme korrektsed kingast soenguni.

♫ Esinemisriiete korrasoleku eest hoolitseb laulja. Laulustuudio rühmariideid palume väiksek jäämise või stuudiost lahkumise korral tagastada.

 

Osalemistasud ja kohatasud:

♫ Tasude määrad leiad – SIIT! 

 

Vabatahtlik panustamine:

♫ Laulustuudios on palju tegemist, milles ootame kaasa löömist vabatahtlikelt. Selleks võta meiega ühendust e-maili või telefoni teel. Meie kontaktid leiad SIIT lehelt!

♫ Ootame lapsevanematelt abi kõikvõimalike majandusmurede lahendamisel (paljundamisel, laagrikohtade pakkumisel, sponsorluse otsimisel, transpordi korraldamisel).

♫ Suuremad korrastustööd tehakse talgute korras laste ja nende vanematega (“Pesa” pesu, -remont, nootide korrastamine jne).

osta pilet: ingrid.otti@gmail.com

fa-diees-pannkoogipühapäev-15-04-kohvik-pööre