When:
23/08/2019 @ 11:00 – 25/08/2019 @ 15:00
2019-08-23T11:00:00+03:00
2019-08-25T15:00:00+03:00
Where:
Melliste
Contact:
Ingrid Otti
5279624

Laululaager toimib 23.-25. augustil taas Mellistes. 

Saabumine kell 11.00 ja laagri lõpp kell 15.00.

Osalemisest anna teada 10. augustiks.

Selleks täida ära osalemisvorm:

 https://forms.gle/oykNVhSWDTf1tFH27 

Laagri maksumus 15 eur päev.

 

Reedel ja laupäeval on laagris ka külalisjuhendajad. See on praegu saladus, kes 🙂

 

Pidasime õpetajatega ühe pikema arutelu natuke uudiseid jagame juba praegu. Laagris räägime kõigest pikemalt.

Laagris on 1a ja 2a kaks päeva (23 ja 24 augustil).  Õpime ära toreda suvelaulu koos liikumisega ja tuletame meelde möödunud aastased etendused, et nendega koolides – lasteaedades veekord üles astuda.

Suured on laagris kolm päeva. Suurtega hakkame välja mõtlema järgmise aasta kontsertetendust. Laulud 70-80 aastatest. Kuulake vaadake seda ajastut ja leidke laule, mis teid kõnetaks. Arranžeeringud teeme uued – ka selles osas käige välja omi mõtteid. 

3a rühma hakkame järgmisel aastal tegema 2 grupis, et rohkem laulule saaksime pühenduda.

4a -le mõeldes kirjutame etenduse osa. Suurtele ülesanne – otsige põnevaid ja teid kõnetavaid lugusid A. Oidi nimelise lauluvõistluse ajastust. Kõik ettepanekud võite juba ette saata – siis saame laagriks noodid paljundada, fonosid teha jne.  

Kavas mõttetalgud teemal – keskkoolimuuikal. Ajastu 70-85 Eesti muusika. Rollikonkurss laagris – kes mõjuval põhjusel laagris ei saa olla- aga on huvitatud – andke endast teada

 

TUNNIPLAANI projekt on kodulehel üleval – seal on rühmatundide ajad Loodame et nii jääbki. Sooloajad on nimedeta.

Kes tahab hakata soolodes käima – broneerige sooloajad – 15 aega on maksimaalselt.

 

Laagrisse võtan kaasa ka võistluste kava – siis saame mõelda millised koosseisud kuhu tahaks sõita. Kindlasti õpime ära paar laulu ja tantsu. 1. septembril peab ju kooliaastat alustama. Kordame ka vanad lood – et avaaktus teha. Valmistume ka hooaja avakontserdi kava
Tere!
Kena suvi hakkab lõppema. On aeg vaadata, kuidas me laulustuudios edasi tegutseme. Kirjutan enda plaanidest.
1 ja 2 rühm teevad oma etendused uuesti soojaks, leiame esinemiskohad ja siis koolidesse ja lasteaedadesse lapsi rõõmustama. Järgmisena (jaanuarist ) valmistume kooliteatriks.
3 ja 4 rühm hakkavad ette valmistama etendust, milles tuleb juttu sõprusest, armastusest, lahkuminekust ja kokkusaamisest. Kuna see on teema mis puudutab teismelisi siis osatäitjad on ise ka teismelised. Etendus valmib vanade, huvitavate ja nostalgiliste laulude põhjal. Hakka otsima ja leidma laule, mis Sind puudutvad ja milles Sina tunned, et tahad olla killuke minevikust. Ajas, kus puudus internet, mobiiltelefon ja omavahelised suhteid tuli väljendada kirja teel, kohtingutel käies, tantsuõhtutel passides ja lauatelefonis jutustades. Kus kokku saades olid hoopis teised teemad kui tänapäeval ja riideid kanti hoopis teistsuguseid kui tänapäeval. Kui oled selleks uueks katsumuseks valmis, võta laagrisse kaasa oma mõtted ja laulud. Laule otsi aastatest 1960 kuni 1985. Laulude autorid ei pea olema ainult Eesti heliloojad, aga tekstid peavad olema eestikeelsed.
Solistide laule saame kasutada ka võistlustel osalemiseks.
Laagris teeme mõttetalgud ja hakkame arutama kuidas edasi toimetada. Laagris saad anda teada ka oma osalemisesoovist (moodustame trupi). Kui Sa oled kohal, kasutame Sinu mõtteid ja ideid, saad teada kuidas kujuneb etenduse ettevalmistus.
PS. Püüame etendust teha nii, et see ei segaks soolo-, ansambli- ja tantsutunde, sest kõike annab omavahel kokku leppida.
Kogu stuudio töödest ja toimetustest räägitakse ka laagris, siis on hea koos arutada kuidas edasi liikuda. Kuidas tunniplaani sättida, millistel võistlustel ja kontsertidel osaleda jne.
Laagris laulame uusi laule ja tantsime uusi tantse. Tulevad külalised ja teeme veel midagi toredat.
Seniks ikka ilusat suve jätku ja kohtumiseni laagris (23-25 august Mellistes, algusega kell 11)
Heli,