Esinemiskalender

apr.
17
T
2018
14:00 16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
apr. 17 @ 14:00 – apr. 29 @ 15:00
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
Sellel nädalal on mitmeid tunniplaani muudatusi seoses väljasõitude, võistluste ja asendustundidega! Järgmisest nädalast algab ka vaheaeg, kus tavapäraseid tunde ei toimu (on vaid asendustunnid ja võistlused). Vaata tunniplaani ja väljasõidu infot!
apr.
20
R
2018
all-day Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
apr. 20 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht  Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
21
L
2018
all-day Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
apr. 21 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa https://docs.google.com/forms/d/15z7l8ImqYjIuI7hgvSc7sxaMOYAS_PWLfiXS8v6pz7M/viewform?edit_requested=true   Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
26
N
2018
all-day Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
apr. 26 all-day
Tartu Valla eelvoor Tartumaa laululaps 2018 võistluselt (reg. kuni 16.04) (sh Laulukarussellile) @ Tabivere Rahvamaja
Tartu valla Laulupärlike 2018 Registreerimine kuni 16.04.2018 Triinu Täpsi (triinu@tabikas.ee ja 5855 2765 või 504 4479). I grupp  – 3-7-aastased  II grupp – 8-10-aastased III grupp – 11-13-aastased IV grupp – 14-16-aastased- puudub küll Laulukaruselli[...]
apr.
28
L
2018
all-day Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
apr. 28 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF0oGaPxDjcjwZY9U_yP8WI9ZfU_vlW_a–xYS1R7IDp6HpA/viewform?c=0&w=1
apr.
29
P
2018
all-day Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
apr. 29 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenpiSLJ3tAHykxRXFcdewNGbo0GFnRCen5QCM1Sjr4FxsTDw/viewform
apr.
30
E
2018
15:30 ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
apr. 30 @ 15:30
30.04. bändiga proov TULGE NATUKE VAREM KOHALE, SEST KAVA VÕIB NATUKE NIHKUDA VASTAVALT OLUKORRALE (võib minna kiiremini ja võib minna natuke rohkem aega, kui ühele rühmale plaanitud) kell 15.30 –  1A+mudilased laul “Abimees” 15.45 –[...]
mai
3
N
2018
18:00 Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
mai 3 @ 18:00
Konkurss on pühendatud  – Elva linn 80 ja  Eesti Vabariigi 100. Konkursi “Elva Laul 2018“ tingimused 1.     Konkursi eesmärgiks on tunnustada ja leida väljund Elva ja selle lähiümbruse autorite loomingule,  selgitada välja publiku[...]

Logi sisse

Meril

Palume ära teha lapse huviringis osalemise kinnitus aadressil:

https://tartu.ee/kotoetused/kinnitus

Sisse saab logida nii ID kaardi kui pangarekvisiitidega.

Palume märkida laulustuudios osalemine 1.eelistuseks

A New Design

Need, kes registreerisid peale 15.aprilli ja/või õpetajad, kel sai registreeritud rohkem kui 2 last, palun andke teada, kes neist tulevad ja kes mitte!

Samuti andke teada kui nimekirjadest on keegi välja jäänud, kes peaks olema registreeritud ja teistest muudatustest (kui keegi ei osale või soovite vahetada laulu jne)!

Autasustamine toimub peale iga vanuserühma laulude ärakuulamist!

Lavaproovi võimalus enne vanuserühmade algust!

Orienteeruv ajakava:

10.00 3-4 aastaste võistlus + autastustamine

11.15 5-6 aastaste võistlus + autasustamine

12.30 7-8 aastaste võistlus + autasustamine

15.00 9-10 aastaste võistlus + autasustamine

 

Autasustamine toimub peale iga vanuserühma laulude ärakuulamist!

Lavaproovi võimalus enne vanuserühmade algust!

 

NB! Korraldaja jätab endale õiguse ajakavas võistluspäeval väikesi muudatusi teha, seega palume kohal olla orienteeruvast alguse kellaajast veidi varem!

 

3-4 aastased
Anni Aavik
Elisabeth Jõras
Emma-Mia Tammeveski
Mia Virkhausen
Gristella Mõttus
Lenna Kiisk
Hariette – Liis Kuus
Katariina Käärmann
Klara Mägi
Eliise Vunder
Liisa Jaagusoo
Liisa Liiva
Loviise Mäesalu
Marta-Liisa Aave
Natali Frei
Roberta Anette Annuk
Ruudi Paadik
Sandra Paabo
Tristan Lumi

 

5-6 aastased
Annabeth Sirk
Eha Merin Nõmm
Anni Vunder
Elenora Kaju
Gerda Joanna Nurmoja
Helena Luikmäe
Jandra Jagomägi
Karel Kurvits
Eliisa Suburg
Marleen Tamm
Mikk Saarela
Mirt Annus
Nora Lehtme
Raul Liiva
Rosann Massur
Susanna Songisepp
Maria Lokk
Mirtel Kollo

 

7-8 aastased
Aigi-Lii Oja
Annabeth Sirk
Astrid Tätte
Elizabeth Krause
Emily Mäesepp
Evor Kägu
Gloria Raudjärv
Heiko Vatman
Herbert Rekor
Karina Pihor
Karola Nebokat
Karoliina Kalda
Kiiri Katrin Vingisaar
Krislin Sallo
Kristiin Pärnamäe
Laura-Maria Hunt
Lenna Lotta Urmann
Loore All
Mairo Libba
Margaret Astover
Mia – Ly Teos
Mia Turovski
Mirelle Jentson
Norelle Pitman
Rael Vetevool
Rahel Mäe
Rebecca Maria Rändvee
Stella Ristioja
Säde Vaher
Tanel Kütaru
Merlyn Mosin
Annabret Albert

 

9-10 aastased
Eleonor Laas
Emili Külaots
Emma Sepp
Grete Konsap
Hella Hildegard Niitra
Hugo Mattias Kristjohann
Hugo Seer
Anette Nurja
Joonas Kärgenberg
Karolina Ilves
Kirke Katrin Vingisaar
Kärri Ristna
Liina-Lisandra Vatman
Liis Hansar
Liset Antsmaa
Margaret Braun
Maria Bianca Kiiler
Keissy Päevalill
Marie Kiivit
Maris Sabre
Marta-Miina Noormägi
Eliise Jõras
Rute Trochynskyi
Silver Erm
Sofija Selivanova
Stella Seim
Sten – Marten Helerand
Mai Vase
Petra Räbin

5-6 a rühmas 2 vaba kohta – tunnid esmaspäeval ja kolmapäeval

Õpetaja Ingrid Otti  (info: ingrid.otti@gmail.com, 5279624)

Avaaktus toimub 5.septembril kell 12.00 kohvikus “Shakespeare”

Kõik koolilapsed- Võtke kaasa oma vabade aegade graafikud . Lehele nimi ja rühm . Ja kõik vabad ajad ! Triinu Tunnid hakkavad kolmapäeviti ja reedeti  üle nädala. Tuleb Triinu tunniplaan.

11899842_1115367688477970_2920628192321094050_n

Nimekirjad: (täiendatud 29.08)

Väiksemad mudilased Esmaspäev ja kolmapäev 17.15-17.45

Suuremad mudilased Esmaspäev ja kolmapäev 18.00-18.45

Õppeaasta avaaktus 5.septembril kl 12.00 Shakespeare kohvikus!

Esimene tund (infotund ja lastega kohtumine) 7.septembril!

Uusi lauljaid vanuses 3-25.a. võtame vastu Pesas (Pepleri 27 II korrus) 28. augustil kl. 16-18. Palume eelnevalt registreeruda SIIN

Ainult registreerumine ei taga kohta laulustuudios, tuleb tulla ka vastuvõtukatsetele!!! (kui ei ole eelnevalt teisiti kokku lepitud otse oma rühma õpetajaga!)

 

Laulusõnad – kliki “Laulusõnad” peale!

Proov toimub pesas esmaspäeval 15. juunil kell 17.00

Salvestus 17. juunil alates kella 18.30-st Neumann Stuudios (Riia 130-101)

Esmaspäeval selgub, kes mis kell peab salvestusel olema ja ka see, kas on vaja lisaproovi. Palun teatage Ingridile, kui ei saa tulla. Salvestame kolm lugu. Kui jõuame, siis neli.

Salvestusele tulevad laululapsed:

  1. Grete
  2. Merlyn
  3. Eva Martit
  4. Elisabeth
  5. Kaisa
  6. Kerstin
  7. Margaret
  8. Erik
  9. Aliise Gea
  10. Mirell
  11. Andra
  12. Maria
  13. Mikk Mihkel
  14. Sebastian
  15. Eliisa
  16. Laura-Liisa
  17. Lenna
  18. Liisbet

 

kontsert

09.01.2015 a seisuga on MUDILASRÜHMADES  SELLEKS AASTAKS  KÕIK KOHAD TÄIS!

 

 

osta pilet: ingrid.otti@gmail.com

fa-diees-pannkoogipühapäev-15-04-kohvik-pööre