Esinemiskalender
apr.
17
T
2018
14:00 16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
apr. 17 @ 14:00 – apr. 29 @ 15:00
16.nädal tunniplaan ja VAHEAEG
Sellel nädalal on mitmeid tunniplaani muudatusi seoses väljasõitude, võistluste ja asendustundidega! Järgmisest nädalast algab ka vaheaeg, kus tavapäraseid tunde ei toimu (on vaid asendustunnid ja võistlused). Vaata tunniplaani ja väljasõidu infot!
apr.
20
R
2018
all-day Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
Peipsiääre Valla eelvoor Tartuma... @ Peipsiääre vallavalitsus
apr. 20 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht  Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
21
L
2018
all-day Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
Kastre Valla eelvoor Tartumaa la... @ Priiuse Seltsimaja
apr. 21 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa https://docs.google.com/forms/d/15z7l8ImqYjIuI7hgvSc7sxaMOYAS_PWLfiXS8v6pz7M/viewform?edit_requested=true   Kõigi piirkondlike lauluvõistluste kontaktid, toimumisajad ja registreerimisinfo leiad SIIT!
apr.
26
N
2018
all-day Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
Tartu Valla eelvoor Tartumaa lau... @ Tabivere Rahvamaja
apr. 26 all-day
Tartu Valla eelvoor Tartumaa laululaps 2018 võistluselt (reg. kuni 16.04) (sh Laulukarussellile) @ Tabivere Rahvamaja
Tartu valla Laulupärlike 2018 Registreerimine kuni 16.04.2018 Triinu Täpsi (triinu@tabikas.ee ja 5855 2765 või 504 4479). I grupp  – 3-7-aastased  II grupp – 8-10-aastased III grupp – 11-13-aastased IV grupp – 14-16-aastased- puudub küll Laulukaruselli[...]
apr.
28
L
2018
all-day Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
Kambja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Reola Kultuurimaja
apr. 28 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF0oGaPxDjcjwZY9U_yP8WI9ZfU_vlW_a–xYS1R7IDp6HpA/viewform?c=0&w=1
apr.
29
P
2018
all-day Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
Luunja Valla eelvoor (reg. kuni ... @ Luunja Kultuurimaja
apr. 29 all-day
Tartumaa laululapse 2018 piirkondliku ja maakondliku vooru juhend asub SIIN: 2018_reglement_Tartumaa Registreerimisleht: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenpiSLJ3tAHykxRXFcdewNGbo0GFnRCen5QCM1Sjr4FxsTDw/viewform
apr.
30
E
2018
15:30 ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
ERM kontserdi proov BÄNDIPROOV @ PESA
apr. 30 @ 15:30
30.04. bändiga proov TULGE NATUKE VAREM KOHALE, SEST KAVA VÕIB NATUKE NIHKUDA VASTAVALT OLUKORRALE (võib minna kiiremini ja võib minna natuke rohkem aega, kui ühele rühmale plaanitud) kell 15.30 –  1A+mudilased laul “Abimees” 15.45 –[...]
mai
3
N
2018
18:00 Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
Elva laul 2018 (reg. kuni 25.03) @ Elva Kultuurikeskuses
mai 3 @ 18:00
Konkurss on pühendatud  – Elva linn 80 ja  Eesti Vabariigi 100. Konkursi “Elva Laul 2018“ tingimused 1.     Konkursi eesmärgiks on tunnustada ja leida väljund Elva ja selle lähiümbruse autorite loomingule,  selgitada välja publiku[...]
Logi sisse

Hei! Hei !     2a lapsed

Kes saavad tulla!?       Anna kindlasti Ingridile teada!!!!

10.novembril     kell 9.30      

17. novembril     kell 9.30

Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäevadel “SPORDILAULU” laulma.

TÜ  kergejõustikuhallis    –    Tartu Ujula 4

See on liikumisega soojendus-laul mõlemal spordipäeval

(Lapsed laulavad ja liiguvad kõigi osavõtjate ees

ja kõigi lasteaedade lapsed teevad meiega kaasa so soojendus enne spordipäeva  )

Rohkem laule sellel üritusel pole.

Selga Fa# pluusid

******************************************************

“Võluhääl 2016” Orissaare

17.11.2016 kell 19.00 Festivalikontserdid

Kolmes erinevas kohas, millises meie esineme veel ei tea.

Kohal oleme kell 18.00 Meile määratud kontserdikohas

(Osalevad kõik festivalil võistlejad)

Anette, Lee, Reneli, Jaagup, Maria

18.11.2016 Kell 9.00- 12.45 registreerimine ja saaliproovid

Kell 13.30 Avamine

Kell 14.00  I vanuserühm 8-10

Kell15.45    II Vanuserühm 11-13

Kell 17.45  III vanuserühm  14-16

19.11.2016  kell 16-18 Autasustamine ja galakontsert

Praam 19.20 Kuivastust

****************************************************

Virtsust sõidavad Maria , Reneli ja õp Ingrid kohe Tallinnasse,transport ja ööbimine olemas

*****************************************************

26.11.2016  JÕULUTÄHT

Ülenurmes

Soovijad -palun registreerimine teha ise. Täpsem info –  http://www.laulustuudio.ee/joulutaht/

 

*******************************************************************************

 

” Viru lauluke 2016″
  Kohtla Järve Kultuurikeskus (Keskallee 36)
06.11.2016 kell 12.00 ( kohal oleme 11.00)
Võistlusele sõidab iga võistleja ise oma transpordiga.
I vanuseaste    7-8a  /     II vanuseaste 9-11a   /  III vanuseaste 12-14a
Osalevad: Maria Tihhanovski, Alexandra-Elisabeth, Mikk Kaasik, Lee Holm,  Annabret Albert, Reneli, Maria Lokk, Merlin Mosin.

Vokaalansamblid: I vanuseaste 7-8a

Osalevad: Maria, Merlin, Gereta, Grete, Elisabeth, Kaisa, Annabel, Erik, Heiko , Saara

Proovid rühmatundides, kindlasti kohal olla!

***************************************************************************

Rahvusvaheline FESTIVAL
Tallinn, Kultuurikeskus Lindakivi ( J.Koorti 22)
08.11.2016 kell 10.00- 21.00
Sõidame koos bussiga , buss väljub PESA  juurest kell 6.30
Solistid: Stella, Maarja-Liis, Anette, Emily
Kassid: Stella, Maarja-Liis, Anette, Emily, Annabret, Mariann Pärn, Mariann Laur , Keissi, Eliise, Reneli  (Kostüümid kaasa!!)
4a ja 5a ansambel: Mikk, Alexandra Elisabeth, Elis, Eliisa, Hellemai, Marta, Amity, Liina-Lisandra, Viktoria, Maria.  (Riietus: Ilma suure pildita värviline Tsärk ja teksased)
KÕIGIL ESINEJATEL OSALEDA KÕIGIS TUNDIDES !!!!

*******************************************************************

 

osta pilet: ingrid.otti@gmail.com

fa-diees-pannkoogipühapäev-15-04-kohvik-pööre