Suvine kava – 8- juunil kell 11 pooletunniste vahedega –
Emili-Susanna , Stella ,Hellemai, 13.Maria, Maria Lokk 14.Eliise .Anette 15 Emili, Maarja-liis , Reneli.
9. juuni -kell 11 kassid- kõik!- laulame – sõnad selleks ajaks pähe . panen 2a alla kodukale mõlema laulu teksti
10 . kell 18 tants esimene väike Maria kell 17 läti soolod
13 juuni kell 11 tants Pärast soolod- soovid paneme kirja esimeses rühmaproovis

2 ja 3 a  tulevad reedel  alates kella 15-st- 40.-

1a ja kõik teised väiksed 4-5 juuni  25.-

Pühapäeval kell 17 laagrilõpukontsert ja lapsevanemate koosolek.

Võtke kaasa joonistusvahendeid ja õuemänge.

Süüa antakse , nagu alati . magame põrandal- asjad kaasa.

Kavas uued laulumängud ja laulud ,  Läti – Leedu kava ja liikumised.  Näitlejameisterlikkuse koolitused ja etüüdid- laupäeva õhtul Vabalava etendused. Õuemängud. Kunstinäitusja muu loominguline tegevus.

 

30 mail- kõik kes tahavad 1 esineda soolokatega- proov 16-17 või 18 ja edasi.

1 juunil.

Meie lood ja  Ingridi  väikesed ja Merili rühmad + 1a  esinemine  Antoniuse õues kell 16.00

Ja kell 18 00. 2a ja suuremad  Kvartalis

3 juunil laagrisse 2a,3a  kella 15-st alates  Nppremad rühmad 4 juunil kella 10st.

laagri lõpukontsert 5 juunil kell 17.00   pärast seda lapsevanemate koosolek.

16-20 juuni Eurojurmala

1-5 juuli Baltic Voice.

MISKIL AJAL SUVEL augustis? – PESAREMONT.  PALUME  NÕU JA JÕIGA APPI TULLA .OOTAME ETTEPANEKUID- KES KUIDAS SAAB AIDATA  AASTALÕPUKOOSOLEKSUL.

Need, kes registreerisid peale 15.aprilli ja/või õpetajad, kel sai registreeritud rohkem kui 2 last, palun andke teada, kes neist tulevad ja kes mitte!

Samuti andke teada kui nimekirjadest on keegi välja jäänud, kes peaks olema registreeritud ja teistest muudatustest (kui keegi ei osale või soovite vahetada laulu jne)!

Autasustamine toimub peale iga vanuserühma laulude ärakuulamist!

Lavaproovi võimalus enne vanuserühmade algust!

Orienteeruv ajakava:

10.00 3-4 aastaste võistlus + autastustamine

11.15 5-6 aastaste võistlus + autasustamine

12.30 7-8 aastaste võistlus + autasustamine

15.00 9-10 aastaste võistlus + autasustamine

 

Autasustamine toimub peale iga vanuserühma laulude ärakuulamist!

Lavaproovi võimalus enne vanuserühmade algust!

 

NB! Korraldaja jätab endale õiguse ajakavas võistluspäeval väikesi muudatusi teha, seega palume kohal olla orienteeruvast alguse kellaajast veidi varem!

 

3-4 aastased
Anni Aavik
Elisabeth Jõras
Emma-Mia Tammeveski
Mia Virkhausen
Gristella Mõttus
Lenna Kiisk
Hariette – Liis Kuus
Katariina Käärmann
Klara Mägi
Eliise Vunder
Liisa Jaagusoo
Liisa Liiva
Loviise Mäesalu
Marta-Liisa Aave
Natali Frei
Roberta Anette Annuk
Ruudi Paadik
Sandra Paabo
Tristan Lumi

 

5-6 aastased
Annabeth Sirk
Eha Merin Nõmm
Anni Vunder
Elenora Kaju
Gerda Joanna Nurmoja
Helena Luikmäe
Jandra Jagomägi
Karel Kurvits
Eliisa Suburg
Marleen Tamm
Mikk Saarela
Mirt Annus
Nora Lehtme
Raul Liiva
Rosann Massur
Susanna Songisepp
Maria Lokk
Mirtel Kollo

 

7-8 aastased
Aigi-Lii Oja
Annabeth Sirk
Astrid Tätte
Elizabeth Krause
Emily Mäesepp
Evor Kägu
Gloria Raudjärv
Heiko Vatman
Herbert Rekor
Karina Pihor
Karola Nebokat
Karoliina Kalda
Kiiri Katrin Vingisaar
Krislin Sallo
Kristiin Pärnamäe
Laura-Maria Hunt
Lenna Lotta Urmann
Loore All
Mairo Libba
Margaret Astover
Mia – Ly Teos
Mia Turovski
Mirelle Jentson
Norelle Pitman
Rael Vetevool
Rahel Mäe
Rebecca Maria Rändvee
Stella Ristioja
Säde Vaher
Tanel Kütaru
Merlyn Mosin
Annabret Albert

 

9-10 aastased
Eleonor Laas
Emili Külaots
Emma Sepp
Grete Konsap
Hella Hildegard Niitra
Hugo Mattias Kristjohann
Hugo Seer
Anette Nurja
Joonas Kärgenberg
Karolina Ilves
Kirke Katrin Vingisaar
Kärri Ristna
Liina-Lisandra Vatman
Liis Hansar
Liset Antsmaa
Margaret Braun
Maria Bianca Kiiler
Keissy Päevalill
Marie Kiivit
Maris Sabre
Marta-Miina Noormägi
Eliise Jõras
Rute Trochynskyi
Silver Erm
Sofija Selivanova
Stella Seim
Sten – Marten Helerand
Mai Vase
Petra Räbin

 

9.30 osalejate registreerimine (registreeruda saab ka vanusegruppide esinemise vaheaegadel)

9.45 – 10.45 Heli- ja lavaproovi võimalus.

11.00 Avamine ja 4.a. võistluskontsert.

12.00 4.a.autasustamine, järgneb 5.a.võistluskontsert

13.30 5.a.autasustamine, järgneb 6.a.võistluskontsert

15.00 6.a. autasustamine, järgneb 7.a.võistluskontsert

16.00 7.a. autasustamine ja võistluse lõpetamine.

Suutsite muljet avaldada ja endast rääkima panna!   Eriliselt Suured  Tänud Helile !!!!!

KOOLITEATRITE FESTIVALIL OSALEJATELE SUUR TÄNU TOREDATE ETENDUSTE EEST!
TULEMUSED: LAUPÄEV
MUDILASMUUSIKAL “ÜKSINDA KODUS”- ELURÕÕMU ERIPREEMIA
SÄRTS- “MEIE LOOD”- PUUDUTAVA TEEMAD TUGEVAS KUNSTILISES VORMIS .ERIPREEMIA.
TRIIN PÕDER, HELI RUUS, INGRID OTTI- KINDLAKÄELISE JUHENDAMISE ERIPREEMIA
PÜHAPÄEV-
TUNNUSTUSPREEMIA JUHENDAJALE – HELI RUUS
PARIM MEESNÄITLEJA – MIKK KAASIK
TAAT JA VANAMEES- LAVALISE PARTNERLUSE ERIPREEMIA
VEEL PÜHAPÄEVALGI MEENUTATI “MEIE LUGUSID” HEA NÄITENA PROFESSIONAALSEST TEKSTIKÄSILEMISEST JA HEAD DIKTSIOONI!
OLITE MEELDEJÄÄVAD TRUPID!
KARUKALLI KÕIGILE JA ILUSAT KEVADE ALGUST!

Selleks et aru saada, kui head, tublid, vahvad ja säravad te olete, tuleb teiste tegemisi ka vaadata. Sügav kummardus kogu muusikali meeskonnale! ilma teieta imesid ei sünniks!

Kõik kes on veidike tõbised- magage ennast kodus terveks , et reedel saaks ikka Tallinna sõita. Kui keegi püsti ei püsi , helistage hommikul , muidu ootame bussiga.

Neljapäeval 4a paneb oma esinemisriided ilusti kottidesse valmis.   Et hommikul bussi viia- Kingad, ja kõik muu ka üle vaadata.

Väiksemad ka- Tehke esinemisriiete kott koos nimega- Prinsessidel kindlasti kinnised lukuga ülesriputamise kotid, kus on ka sukakad ja kingad ja kroonid ja muu pudipadi sees- Nimi peale .  Salmes on teised etendused ka –  Kui miski kuskile ununeb , on võimalik otsida. Fa-diees võik ka sildil olla . Kõik vaatavad ise oma lapse riided üle, et oleks kaasas keidid ja kassid ja juuste sättimise vahendid, klambrid ja juuksekummid.  Hommikul bussi tulles rullid peas- Võtame lahtu alles tallinnas.  kelle on võimlemissussi-  võtke kaasa , meil on üsna pikk aeg salmes oleksuks- Äkki kingaga väsib jalg ära.

Bussis näksimiseks – ka süüa- ja joogipudel igaühel endal-  Gripihooaeg!

Buss ja osalustasu on kokku 20.  Soe söök Lidakivis 2.50.- tellitud,  maktud.  Bussis näkitsemiseks võtke ise kaasa.  Salmesse vaatan ka miskit  söögipausiks.

BUSS 15.- INIMENE  JA OSALUS 5.-

VÄJUMINE  6 30 PESAST –  KATSUGE TÄPSED OLLA – TEE ON LIBE JA EI TAHA KIIRUSTADA!

 

 

13 veebruaril on Muusikaõpetajate koolitus- LAPSED KOHALE KELL 12.00 PESSA.

PLAADIESTLUSKONTSERT LÜKKUB EDASI.- ILMSELT 27 VEEBR.

 

 

 

laupäeval väikeste etenduse  proov kell 10

suurte etenduse proov kell 11.30

pühapäeval väiksesed kell16.45

suured 17.30

LISAPROOVID LAUP KELL 10 VÄIKSED  JA 11 30 KÕIK

PÜHAPÄEVAL ÕHTUL

PALUME MURETSEDA KÕIGIL !!!!!! KOSTÜÜMIDE JAOKS LUKUGA KOSTÜÜMIKOTID, KUHU SAAB PANNA SUKA JA KINGA KA  JA MUU VAJAMINEVA

NIMI PEALE!!! TAGAVARA SUKAKAD KA KAASA!

PALUN KÕIGIL , KES KAVATSEVAD SÕITA OMA AUTOGA SELLEST TEADA ANDA! KUNA SÕIDETAKSE JA KAS ON KA VABA KOHTA. TAGASISÕIDUL   JÄÄB KINDLASTI BUSSI MÕNED VABAD KOHAD.

KÕIGIL  KELLEL ON LATSTEAEDNIKEST TUTTAVAID Tallinnas- -TEHKE REKLAAMI JA PILETID SAAB BRONEERIDA  HOMMIKUSELE ETENDUSELE MINU AADRESSIL.